lekarz Hanna Stefańska

Pulmonolog, Internista

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.

Miałem całe życie notoryczne problemy z zapaleniem oskrzeli (2-3 razy w roku) zapaleniem płuc. Pani doktor...NIEZWYKLE uprzejma, wzbudzająca zaufanie, przejmująca się pacjentem, skierowała mnie do szpitala, ...w którym potrzymali mnie 2 tygodnie, zrobili bronchoskopię i leczyli....solą fizjologiczną i niedziałającym antybiotykiem (4 porcje!). Po wyjściu ze szpitala, wkurzony, wyniszczony poszedłem z powrotem do Pani Stefańskiej. Załamała ręce nad tym co się stało w szpitalu (przeprosiła nawet!! za to że mnie tam skierowała) zrobiła mi dodatkowe testy alergiczne (osobiście je robi!) i przepisała mi leki, na podstawie biogramu....które zadziałały na moje oskrzela, dodatkowo dostałem lek wzmacniąjacy (broncho-vaxom) i od tego czasu (prawie 4 lata) nie byłem nawet przeziębiony! ABSOLUTNIE najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Przed gabinetem kolejka po horyzont co dobitnie świadczy o jej kompetencji. Dziękuję Pani i kłaniam się w pas!

Pomogla mojej mamusi,ktorazachorowala na grużlicę, tylko Ona dr HannaStefanska rozpoznała chorobę, wcześniej iini lekrze przez rok leczyli jąna przeziebienia, astme, zapalenie plucamama 77 letnia kobieta zdni na dzień bylaslabsza. Pani dr Stefanska to wybitny lekarz i wybitny człowiek wpełnym tego słowa znaczeniu, lekaarz z powolania!Chylę przed Panią doktor czoła i dziękuję za wyleczenie i opiekę.Jest Pani cudowna!

SUPER LEKARKA ,TAKICH LEKARZY PODCHODZACYCH Z SERCEM DO PACJENTA TO RZADKOSC.KROTKO MOWIAC LEKARZ Z POWOLANIA.BYLEM PORAZ PIERSZY 2.12.09 I PO WYJSCIU Z GABINETU POCZULEM SIE SZCZESLIWY ZE TRAFILEM POD OPIEKE DR.STEFANSKIEJ .POLECZM JA CALEMU SWIATU ,

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i oddanym pacjętowi

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i oddanym pacjętowi