Lekarze Internista Sosnowiec

lekarz Magdalena Miczko

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Michał Petelenz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Szczerze polecam!!! Bardzo dobry lekarz internista. Świetny w rozpoznaniu choroby i stawianiu diagnozy. Byłam pacjentką kilka lat. Jestem zdrowa i bardzo wdzięczna panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Maria Michnik

lekarz Jolanta Małecka-Dembowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lenartowicza 73
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobra pani doktor. Jest świetnym lekarzem jakich mało. Leczyła zarówno mnie, jak i moją mamę. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Beata Jusiak

lekarz Magdalena Klimczyk-Dobrosz

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

To bardzo dobry lekarz ,starannie tłumaczy ,i opiekuje sie pacjentem ,dobrze zna zagadnienia chorob wzj,GORACO POLECAM LEKARZA

dr Lucyna Biela-Chadzińska

Kardiolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu. Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Polecam serdecznie, Alicja G.

lekarz Elżbieta Stańkowska

Grottgera 12
41200 Sosnowiec

Kompetentny, empatyczny cierpliwy lekarz. Doskonale relacje z pacjentem.Dokladana diagnoza. Leczy ciało i duszę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Katarzyna Pstraś

ulica 1 Maja
44-200 Sosnowiec

Dr Pstraś jest najwspanialszym lekarzem u którego byłem. Swietny kontakt i genialna opieka! serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: snawrocki

lekarz Grzegorz Słonka

Pulmonolog, Internista

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wawel 15
41-209 Sosnowiec

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista, ale przy tym bardzo ludzki i oddany pacjentowi. Potrafi tez przywitać z uśmiechem co w dzisiejszych czasach jest bardzo zadkie. Dziekuje Panu doktorowi i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard O

lekarz Bożena Kozubowska

ulica Lubelska 33/23
41-219 Sosnowiec

Bardzo sympatyczny lekarz. Tłumaczy wszystko wyczerpująco, zleca bez zwłoki niezbędne badania, a przy tym jest bardzo uprzejma i kulturalna. Mocno polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Skiba

Ordonówny 11a/12
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

lekarz Andrzej Hoffmann

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Irena Bożkiewicz

Reumatolog, Internista

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.

lekarz Cezary Ruszkiewicz

Gabinet Stomatologiczny Joanna Zabierzewska
Dworska 12/32
41-219 Sosnowiec

Rzeczowy,uprzejmy,cierpliwy,kompetentny. Pan doktor przywrócił mnie do zdrowia oraz wskrzesił moją wiarę w lekarzy z powołania. (leczenie 100% NFZ)!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Agata Gruszka

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Kłopotowski

Internista, Toksykolog

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Witam chciałam z całego serca podziekować Ordynatorowi Oddziału Toksykologii panu dr Tomaszowi Kłopotowskiemu oraz całemu personelowi oddziału toksykologii za uratowanie mi życia w maju 2020 trafiłam na oddział toksykologii w bardzo złym stanie!!Pan ordynator uratował mi życie i jestem mu za to bardzo bardzo wdzięczna.Dziekuje Alicja K.
Opinia dodana przez: Alicja K.

lekarz Tomasz Majewski

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Lekarz z powołania. Miły uprzejmy ale jak trzeba stanowczy. Ile razy jestem u Pana Doktora na wizycie wychodzę w dobrym nastroju .
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

Spółka cywilna "Inter-Med"
ulica Kilińskiego 14/4
41-200 Sosnowiec

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Gawryś

Internista, Lekarz medycyny pracy

41-208 Sosnowiec

Pani doktor bardzo pomocna, zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań by trafnie postawić diagnozę. Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam

lekarz Małgorzata Sepielak

przychodnia rejonowa środula
Sosnowiec

mój najlepszy lekarz rodzinny :) leczę się u Pani Sepielak od około roku, z polecenia znajomych. I potwierdzam opinie pozostałych. z Panią doktor się bardzo dobrze rozmawia, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wytłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu na pacjenta, można się o wszystko szczegółowo wypytać i nie czuje się żadnej wyższości ze strony Pani doktor. poza tym jest fachowym lekarzem, nie zbywa nawet najmniejszych dolegliwości. gorąco polecam- ...

dr n. med. Michał Żerdziński

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie wszystkim musi odpowiadać styl Pana Doktora, ale jest bardzo dobrym fachowcem, ma umiejętność komunikowania się z pacjentem i jest przy tym bardzo życiową osobą. Na pierwszej wizycie wykonane i szczegółowo omówione echo serca, zalecone nowe leki i zlecona dalsza diagnostyka oraz nakreślony plan leczenia. Wzbudza zaufanie właśnie nie wywyższaniem się i używaniem mądrych słów, ale przystępnością i życzliwością. Sprawia czasami wrażenie troszkę chaotycznego, ale jest to tylko wrażenie. Polecam ...
Opinia dodana przez: Andrzej