Lekarze Internista Sosnowiec

gdyby nie Doktor Kot, nie byłoby już na tym świecie bliskiej dla mnie osoby. To całkowita przeciwność do Pani ORDYNATOR - jedna wielka pomyłka na tym stanowisku. Tylko życzyć sobie można żeby zawsze trafiać na takiego lekarza jak Pani Karolina
Bardzo dobry lekarz! Zna się na swojej specjalizacji, pomaga, dobrze tłumaczy chorobę. Dobrze dobrane leki przynoszą efekty. Polecam.

lek. med. Anna Kępa

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Gorąco poleca bylem przyjęty na SOR przez panią doktor same plusy Pozdrawiam. .Fakt że spędziłem tam pięć godzin ale to nie zależne od pani doktor
Opinia dodana przez: Marcin

dr Magdalena Fąferek-Müller

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Wspaniała Pani Doktor !! - zawsze wysłucha, doradzi, jest uśmiechnięta, uprzejma i płynie od niej dobroć. Stawia trafne diagnozy oraz poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Godna polecenia i obyśmy mieli wszystkich takich lekarzy ❤️❤️
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Mykała-Cieśla

Internista, Onkolog

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Kompetencja, uważne i ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze uśmiech na twarzy, cierpliwość i życzliwość. Gorąco polecam.

dr n. med. Jerzy Jupowiecki

Nefrolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

kompetentny i uprzejmy, zna się na rzeczy, ale, jak od wszystkich specjalistów wymagałoby się troszkę więcęj uwagi, jednak w porównaniu z innymi, zdecydowanie polecam i mam zaufanie

lekarz Jerzy Eszyk

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nad wyraz uprzejmy,kompetentny lekarz, wnikliwie i dokładnie tłumaczy chorobę oraz ewentualny proces leczenia tej choroby.Z całego serca polecam Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Zbigniew Bułanowski

Nefrolog, Internista

Wysoka 7
41-200 Sosnowiec

Przemiły człowiek, dobry fachowiec,bardzo solidne podejście do pacjenta - rzetelny, cierpliwy i co najważniejsze bardzo ludzki-bez tych wszystkich doktorskich fochów. Równie przyjemny i kompetentny wtedy kiedy nie trzeba płacić za wizytę.

lekarz Joanna Kolarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec

Przyjnowanie duzej ilosci pacjentow nie swiadczy o kompetenjach mile usposobienie rozmowa tez swiadczy to jedynie o znajomosci ludzkiej psychiki szczegolnie osob starszych poni doktor to doskonale wie i tak sie zachowuje jak oczekuja tego pacjenci lekarze pracujacy w tej przychodni tez sa swietnymi lekarzami tyle tylko ze nie praktykuja paplaniny z pacjentami lecz rzeczowo i konkretnie sie nimi zajmuja w tej przychodni nie stosuje sie profilaktyki dlaczego przeciez wiadomo ze ...

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

Internista, Diabetolog

ul. Staropogońska 69
41-200 Sosnowiec

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Szerer

Internista, Pediatra

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Zdecydowanie odradzam dr Szerera jako internistę. Miałam nikłą przyjemność styczności z nim w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w przychodni na Dąbrowie Górniczej. Zgłosiłam się tam z ostrym bólem w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem, pan doktor wpisał w kartę zaniżone tętno i ciśnienie, na wyniki z EKG tylko rzucił okiem bez większego zainteresowania, po czym stwierdził, że wszystko ok i przepisał mi leki nasenne, po których nawet ...
Opinia dodana przez: XYZ

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...

lekarz Witold Niziński

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

W dniach 25.04.2023r. - 12.05.2023r. przebywałam na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Uważnie słuchał moich wypowiedzi i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Zawsze udzielał konkretnych wskazówek. Pan doktor jest osobą kompetentną, empatyczną i komunikatywną. Bardzo dobry specjalista, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Anna Waluga

Internista, Lekarz rodzinny

H.Ordonówny 7a/40
41200 Sosnowiec

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, który kiedykolwiek spotkałem. Wysłucha pacjenta, doradzi( posiada ogromną wiedzę i się dokształca w tym zakresie), empatię do pacjenta ale przede wszystkim Pani Doktor nie boi się wyzwań. Wyciągneła mnie z uzależnienia od opioidów, gdzie inni lekarze umywali ręcę. Czy psychiatra, czy lekarze z poradni leczenia bólu, każdy odsyłał mnie z problemem do szpitala... a w szpitalu mi ofen powiedzieli że tutaj na Śląsku to nie ...
Opinia dodana przez: Mateusz
Gorąco polecam Panią Doktor. Od kilku lat leczy mojego męża ( choroby przewlekłe ). Zdarza się, że i ja w trakcie choroby, muszę skorzystać w wizyty. Diagnozy Pani Doktor są zawsze trafne. Bardzo skutecznie dobrane terapie. Dla nas Pani Doktor jest prawdziwym dr Housem, pod względem dociekliwości przyczyny choroby. Lekarz z powołania, który dodatkowo jest bardzo empatyczny w stosunku do Pacjentów. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tomasz Pawłowski

Internista, Kardiolog

Sosnowiec

Bardzo oddany swej pracy lekarz.Budzi zaufanie już na wstępie.Interesuje się pacjentem (pod względem medycznym),pyta o wszystko co istotne i potrzebne do diagnozy.Zleca wszystkie niezbędne badania.

lekarz Przemysław Parzelski

Szpital Miejski
Sosnowiec

Nie możemy mówić o intuicji, to wiedza medyczna powoduje, że Pan Doktor trafnie diagnozuje, przy tym empatia...zgodzę się z przedmówcą, że taki lekarz to Skarb.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Marek Kondys

Internista, Kardiolog

Sosnowiec

Najlepszy kardiolog z jakim sie spotkalem...jezeli chodzi o wiedze i umiejetnosci..P Doktorze wiele wiele lat zdrowia i zycia...Aby dac jeszcze innym potrzebujacym skorzystac z Pana pomocy.
Opinia dodana przez: Wiesiek

lekarz Jan Haberka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39
41-200 Sosnowiec

Z całą pewnością mogę polecić Dr. Haberke jako wyjątkowego specjalistę w swojej dziedzinie. Jego profesjonalizm, wiedza medyczna i empatyczne podejście do pacjenta sprawiają, że wizyty u niego są zawsze owocne i komfortowe. Dr. Haberka wykazuje się nie tylko głębokim zrozumieniem problemów zdrowotnych, ale także umiejętnością słuchania i wspierania pacjentów w trudnych chwilach. Jego diagnozy są precyzyjne, a zalecane leczenie skuteczne. Co więcej, Dr. Haberka zawsze poświęca czas na szczegółowe wyjaśnienie ...
Opinia dodana przez: Rafał