dr Magdalena Fąferek-Müller

Internista

Bardzo dobry lekarz Przede wszystkim każdemu pacjentowi poświęci tyle czasu ile trzeba Zawsze usmiechnieta i cierpliwa Kolejki do pani doktor świadczą o tym,jakim jest specjalistą Gorąco polecam i pozdrawiam panią doktor Takich lekarzy nam trzeba,z powolaniem

Znakomity lekarz. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i skierowała córkę do szpitala w celu potwierdzenia choroby. Badania w szpitalu potwierdziły Mononukleozę (choć, tak jak Pani doktor przypuszczała, na początku lekarze podeszli do tego "pomysłu" z rezerwą). Szczerze polecam Panią Doktor. I pozdrawiam Panią serdecznie. Sylwia

I pozdrawiam Panią serdecznie.
Sylwia

Zdecydowanie najlepszy lekarz. Zawsze wysłucha, doradzi. Skieruje na badania, nie odmówi pomocy. Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do pacjenta. Kolejki przed gabinetem są dowodem na to, że jest godna polecenia i warto zaufać Pani Doktor :)

Z Panią doktor spotkałam się podczas wieczornej wizyty lekarskiej gdzie pełniła dyżur. Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, bardzo miła, fachowość, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam. Oby więcej takich lekarzy:)

Wspaniała lekarka, cierpliwa, z empatią, uprzejma, dostępna. Zleca kompleksowe badania. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy pod słońcem, dobroć i ciepło bije od Pani doktor, zawsze wysłucha, wspaniały lekarz z powołania

Wspaniały lekarz z dużą ilością empatii,nie traktuje pacjęnta przedmiotowo, mimo kolejek pod drzwiami zawsze ciepliwa, ciepła i pogodna. Polecam serdecznie.

Świetna Pani doktor. Zawsze miła, uważna, konkretna. Słucha pacjenta, dostosowuje leczenie do pacjenta, nie przesadza z antybiotykami. Naprawdę godna polecenia lekarka.

Zyczliwe podejście do pacjenta ,spokojne i rzeczowe .Pomimo młodego wieku wykazuje kompetencję , ma dla kazdego pacjenta czas i uśmiech .Lekarz z powołania.Polecam.

Polecam, Pani doktor jest bardzo dokładna. Ma duża wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Kieruje na dodatkowe badania i konsultacje specjalistyczne.