dr Magdalena Fąferek-Müller

Internista

Wspaniała lekarka .Zawsze udzieli pomocy. Kompleksowo bada moje dzieci.Starsza córeczka wymaga stałej opieki z uwagi na chorobę rdzenia kręgowego . Zawsze życzliwa, spokojna.Kieruje na dodatkowe niezbędne badania i konsultacje specjalistyczne.Antybiotyki przepisuje tylko jeśli istnieje taka potrzeba.Zawsze stara się dać czas i możliwość zadziałać innym lekom nim zdecyduje się na antybiotykoterapię.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Lekarz z powołania. Oby więcej takich.Jesteśmy jej naprawdę wdzięczni za opiekę nad naszymi dziećmi. Cechuje ją empatia i indywidualne podejście do pacjenta.Szczerze polecam!

Cudowna pani doktor. Miałam kontakt w szpitalu na nocnej i świątecznej pomocy. Bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Jest to prawdziwy lekarz. Trafne diagnozy. Każdy człowiek traktowany jest jak pacjent a nie jak klient. Po prostu lekarz wspaniały, z powołania.

Bardzo dobry lekarz Przede wszystkim każdemu pacjentowi poświęci tyle czasu ile trzeba Zawsze usmiechnieta i cierpliwa Kolejki do pani doktor świadczą o tym,jakim jest specjalistą Gorąco polecam i pozdrawiam panią doktor Takich lekarzy nam trzeba,z powolaniem

Znakomity lekarz. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i skierowała córkę do szpitala w celu potwierdzenia choroby. Badania w szpitalu potwierdziły Mononukleozę (choć, tak jak Pani doktor przypuszczała, na początku lekarze podeszli do tego "pomysłu" z rezerwą). Szczerze polecam Panią Doktor. I pozdrawiam Panią serdecznie. Sylwia

I pozdrawiam Panią serdecznie.
Sylwia

Zdecydowanie najlepszy lekarz. Zawsze wysłucha, doradzi. Skieruje na badania, nie odmówi pomocy. Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do pacjenta. Kolejki przed gabinetem są dowodem na to, że jest godna polecenia i warto zaufać Pani Doktor :)

Z Panią doktor spotkałam się podczas wieczornej wizyty lekarskiej gdzie pełniła dyżur. Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, bardzo miła, fachowość, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam. Oby więcej takich lekarzy:)

Wspaniała lekarka, cierpliwa, z empatią, uprzejma, dostępna. Zleca kompleksowe badania. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy pod słońcem, dobroć i ciepło bije od Pani doktor, zawsze wysłucha, wspaniały lekarz z powołania

Wspaniały lekarz z dużą ilością empatii,nie traktuje pacjęnta przedmiotowo, mimo kolejek pod drzwiami zawsze ciepliwa, ciepła i pogodna. Polecam serdecznie.