dr Magdalena Fąferek-Müller

Z Panią doktor spotkałam się podczas wieczornej wizyty lekarskiej gdzie pełniła dyżur. Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, bardzo miła, fachowość, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam. Oby więcej takich lekarzy:)

Nie polecam,nie leczy skutecznie,pisze dużo leków.Długo trzyma w gabinecie,mogłaby sie ruszać szybciej.Długo trzyma w gabinecie,a kolejka za drzwiami rośnie.Efekty leczenia raczej marne.

Wspaniały lekarz z dużą ilością empatii,nie traktuje pacjęnta przedmiotowo, mimo kolejek pod drzwiami zawsze ciepliwa, ciepła i pogodna. Polecam serdecznie.

Świetna Pani doktor. Zawsze miła, uważna, konkretna. Słucha pacjenta, dostosowuje leczenie do pacjenta, nie przesadza z antybiotykami. Naprawdę godna polecenia lekarka.

Bardzo dobra lekarka.Sympatyczna,pomocna jestem zadowolona bardzo bardzo.Cenię Ją bardzo

Zyczliwe podejście do pacjenta ,spokojne i rzeczowe .Pomimo młodego wieku wykazuje kompetencję , ma dla kazdego pacjenta czas i uśmiech .Lekarz z powołania.Polecam.

Polecam, Pani doktor jest bardzo dokładna. Ma duża wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Kieruje na dodatkowe badania i konsultacje specjalistyczne.

Doskonała Pani doktor, niczego nie lekceważy, najpierw przeprowadza badania, a dopiero potem przepisuje leki. Bardzo mia, uważnie słucha, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo gorąco polecam.