lekarz Przemysław Parzelski

Nie możemy mówić o intuicji, to wiedza medyczna powoduje, że Pan Doktor trafnie diagnozuje, przy tym empatia...zgodzę się z przedmówcą, że taki lekarz to Skarb.

Najlepszy lekarz. Bardzo trafne diagnozy. Leki idealnie dobrane, ogromna wiedza medyczna, empatyczne podejście do pacjenta. Idąc do Pana doktora wiem, że zawsze pomoże. W dzisiejszych czasach taki lekarz to skarb dla pacjentów

Najlepszy lekarz i człowiek pod słońcem! :) Doktor pomógł mi i mojej rodzinie w wielu przypadkach. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Dziękujemy. Takiego lekarza szukać tylko ze świeczką. Niezastąpiony.

w sumie jest dobry, jak na internistę, tylko ma mały problem wypisuje leki zawsze z najwyższej półki cenowej jakiś przypadek, czy firmy farmaceutyczne działają ...