lekarz Anna Waluga

Internista, Lekarz rodzinny

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, który kiedykolwiek spotkałem. Wysłucha pacjenta, doradzi( posiada ogromną wiedzę i się dokształca w tym zakresie), empatię do pacjenta ale przede wszystkim Pani Doktor nie boi się wyzwań. Wyciągneła mnie z uzależnienia od opioidów, gdzie inni lekarze umywali ręcę. Czy psychiatra, czy lekarze z poradni leczenia bólu, każdy odsyłał mnie z problemem do szpitala... a w szpitalu mi ofen powiedzieli że tutaj na Śląsku to nie ma już żadnego ośrodka detoksykacji. Uzależnionych od alkoholu traktuje się w tym kraju o wiele lepiej niż uzależnionych od innych substancji, a przecież to jest dokładnie taka sama substancja jak narkotyki czyli to jest dokładnie to samo co narkotyk. W szpitalu psychiatrycznym powiedzieli że oni nie wiedzą jak się ściąga z człowieka takie substancje, a na Śląsku nie ma żadnego takiego oddziału detoksykacji, nawet już w Krakowie nie ma. Pani Doktor bardzo mi pomogła w tej kwestii, gdzie psychiatra i lekarze z poradni leczenia bólu (neurolodzy i anestezjolodzy) umywali ręcę a to jest naprawdę chore, żeby lekarz medycyny rodzinnej podejmował się takich rzeczy, gdy inni po prostu olewają pacjenta. Będę wdzięczny Pani Doktor za to do końca swojego życia. Słowami nie da się wyrazić podziwu i mojej wdzięczności za taką pomoc. Dzisiaj jedna Pani Doktor powiedziała mi, że oni mają ograniczenia, co jest kompletną bzdurą i kłamstwem a najbardziej nienawidzę jak lekarz kłamie pacjenta myśląc że on nic nie wie i jest niedouczony, a najbardziej nienawidzę klamstw typu ograniczenia albo nie mamy różowych recept... po prostu ręce opadają, a najbardziej przykre jest to że niektórzy lekarze nie potrafią wykonać nawet EKG i mylą ZS z objawami odstawiennymi.... Po prostu nikt nie ma tyle odwagi co Pani Doktor, bo najłatwiej jest olać takiego pacjenta, niech cierpi sobie, a wystarczyła by zwykła ludzka pomoc, empatia i zrozumienie drugiego człowieka, a to właśnie od Pani Doktor Anny Walugi otrzymacie. Drugiego takiego wspaniałego lekarza nie ma, już mało lekarzy idzie z powołania, a Pani Doktor Anna Waluga ma to powołanie i chęć niesienia pomocy, dlatego choć to nie oddaje tej pomocy, którą otrzymałem to dziękuję z całego serca Pani Doktor .

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Super podejście do pacjenta. Przesympatyczna osoba.. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.