Lekarz Rodzinny Sosnowiec

Lekarz sądowy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia

Opinia dodana przez: aleksandra

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Bardzo jestem szczęśliwa , że trafiłam pod jego opiekę i dziękuję mu za wszystko co dla mnie robi .

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk-Gabinet Zabiegowy
ulica Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Szeregowy O***sik melduje! Pani Renata to najlepszy lekarz jakiego znam! Profesjonalista i widać golym okiem że hobbista medycyny, takich lekarzy nam trzeba!

Opinia dodana przez: Benjamin

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pan doktor Kula to wspaniały lekarz, ale też bardzo dobry człowiek. Życzliwy z podejściem do pacjenta, potrafi rozładować stres związany z wizytą. W 2005r. kiedy moja Mama staruszka potrzebowała pomocy, przez przypadek trafiłam na tego lekarza. Zaraz przyjechał, sprawił, że moja Mama czuła jakby ktoś bliski z rodziny ją badał.Przez pół roku,do ostatniego dnia życia mojej Mateńki opiekował się nią.Kazał dzwonić w każdej chwili, gdyby zaistniała taka potrzeba. Byłam zaskoczona ofiarnością i pełnym poświęceniem i troską doktora Kuli. Jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie innego lekarza rodzinnego. To jest prawdziwy lekarz rodzinny i 5 gwiazdek to jest stanowczo za mało.

Opinia dodana przez: Krystyna Ch.

lekarz Marcin Huwer

Wizyty domowe, USG

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: sylwia84 rdpbovhd

Prywatna Praktyka Lekarska
Aleja Zwycięstwa 14 /I lok. 17
41-200 Sosnowiec

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak będzie trochę wolny to zadzoni na numer który mu się wyświetli, czyli mój. Umówiliśmy się na wstępna rozmowę w kawiarni, a doktor był po dyżurze. Przyjechał prosto z pracy, jeszcze w pogotowianych ciuchach, zaprosił na herbatę i przy stoliku kawiarnanym, wysłuchał mnie i zaprosił na popołudniowych spotkanie. W jego gabinecie bardzo uważnie wysłuchał mnie, przebadal, stwierdził, ze prawdopodobnie mam przewlela, nieliczna niewydolność krazeniowo oddechowa a po EKG miałam kiedyś zawał serca. Natychmiast zadzwonił do swojego kolegi z kardiologii i załatwił mi w tym momencie przyjęcie do szpitala. Prosił o przewóz karetkę ale odmówiono mu a więc, po prostu swoim samochodem, na własna odpowiedzialność zawiózł mnie, mówiąc, mam w dupie głupie procedury! Doktorze! Ze mną było złe a teraz jestem normalna, wiem, musze się dalej leczy ale tylko u pana. Wszystkim państwu polecam doktora Tadeusza - lekarz naprawdę z powołania, miły, dowcipny, oddany pacjentowi, znający swój fach a przede wszystkim człowiek, na którym zawsze można polegać! To doktor nie z tej epoki! Dziękuje doktorze Tadku! Kazimiera Peczk.

lekarz Joanna Kolarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec

Wspaniały lekarz ,pani doktor z powołania , niezwykle życzliwa ,cierpliwa , bardzo dobry diagnostyka.

Opinia dodana przez: Ewa

Sosnowiec

W swoim przedziale wiekowym jeden z najbardziej kompetentnych i porządnych lekarzy jakich spotkałem (jedyny w GOP - reszta to inne części Polski). Bardzo odpowiedzialnie podchodzący do pacjenta, także młodszego (zdarzało mi się bywać u niego z córką kiedy nie było pediatry w przychodni). Zawsze poświęcił dziecku naprawdę dużo czasu, nie zważając na kolejkę w poczekalni (a kiedy siedzieliśmy u niego już po godzinach przyjęcia pamiętam przypadek, że na pytanie pielęgniarki o przyjęcie kolejnego małego dziecka po ustalonym czasie pracy bez wahania odpowiedział: tak). Kompleksowe podejście, również do nietypowych przypadków, sensowne i obrazowe tłumaczenie rodzicowi "co i jak" (nawet trochę zabawne, przynajmniej dla mnie - jestem po biol-chem, rozważałem nawet medycynę - oczywiście lekarzowi o tym nie mówiłem, nie jego sprawa). Chociaż na pieczątce ma "tylko" lekarza rodzinnego to dwie ostatnie wizyty z dzieckiem u niego były w praktyce poprawianiem po innych (pediatrach) i korygowaniem diagnozy. Nie przepiszę dziecka do niego - mamy naprawdę rewelacyjną pediatrę (ale i ona ma czasem urlop albo chorobowe), ale w nagłych przypadkach prędzej pójdę do niego niż gdzieś indziej. Natomiast chyba sam przepiszę się do niego od obecnego internisty.

Opinia dodana przez: Piotr

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Kompetentny, zawsze dokładny i przepisujący niedrogie leki. Jestem zadowolona, że jestem jego pacjentką.

Opinia dodana przez: Dorota

Unia Bracka
ul.Dmowskiego
41-200 Sosnowiec

Pan Doktor Andrzej Maczek, to nie tylko znakomity lekarz, pełen wiedzy, cudownego kontaktu z pacjentem, zawsze potrafi porozmawiać, pocieszyć, a zwłaszcza postawić właściwa diagnozę i podjąć stosowne leczenie. Takich dobrych lekarzy już praktycznie nie ma ... Doktorze! Sama wiem, ze Panu jest potrzebna pomoc... Dowiedziałam się, ze jest Pan poważnie chory... Niech Pan wraca do zdrowia i swoich wdziecznych pacjentów! Stanisława B. z Bedzina.

Lekarze rodzinni w mieście Sosnowiec