lekarz Dorota Tycner-Kowalska

Lekarz medycyny pracy

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo? To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii. A przecież powinno się własnym imieniem lub nazwiskiem promować lekarza,do którego ma się zaufanie i darzy się go sympatią. To prawda,pani Dorota Tycner-Kowalska jest tym unikatowym lekarzem,który nie nadyma się i nie okazuje swojej wyższości pacjentowi,a okazuje mu szacunek poprzez, niezrównaną (w śród mi poznanych lekarzy) uprzejmością. Ja osobiście doznałam tej uprzejmości,A przy incydencie z wysokim ciśnieniem,dostałam od pani doktor opiekę,o której można by powiedzieć:,,chwilo trwaj wiecznie". Gdybyż tak wszyscy lekarze byli tacy ,to ... no własnie- ...

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo?
To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii.
Gdybyż tak wszyscy lekarze byli tacy ,to ... no własnie- choroba mogłaby okazać się ,,radością"

nic dodać nić ująć szkoda że nie ma oceny 6 PANI DR.DOROTA TO FACHOWOŚŚ I KULTURA + UPRZEJMOŚĆ

Szczerze polecam panią doktor, kompetentna, sympatyczna, zawsze ją widzę uśmiechniętą i zawsze ma czas dla pacjentów , nie oszczędza na badaniach, leczę się u niej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo kompetentna i wspaniała pani doktor

Bardzo kompetentna i wspaniała pani doktor