lekarz Dorota Tycner-Kowalska

Lekarz medycyny pracy

Gwiazdki przyznane przeze mnie Pani Doktor są opinią jakości jaką Pani Doktor oferuje. Polecam, P. Doktor miłą, kompetentna, otwarta na pacjenta

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo? To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii. A przecież powinno się własnym imieniem lub nazwiskiem promować lekarza,do którego ma się zaufanie i darzy się go sympatią. To prawda,pani Dorota Tycner-Kowalska jest tym unikatowym lekarzem,który nie nadyma się i nie okazuje swojej wyższości pacjentowi,a okazuje mu szacunek poprzez, niezrównaną (w śród mi poznanych lekarzy) uprzejmością. Ja osobiście doznałam tej uprzejmości,A przy incydencie z wysokim ciśnieniem,dostałam od pani doktor opiekę,o której można by powiedzieć:,,chwilo trwaj wiecznie". Gdybyż tak wszyscy lekarze byli tacy ,to ... no własnie- ...

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo?
To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii.
Gdybyż tak wszyscy lekarze byli tacy ,to ... no własnie- choroba mogłaby okazać się ,,radością"

nic dodać nić ująć szkoda że nie ma oceny 6 PANI DR.DOROTA TO FACHOWOŚŚ I KULTURA + UPRZEJMOŚĆ

Szczerze polecam panią doktor, kompetentna, sympatyczna, zawsze ją widzę uśmiechniętą i zawsze ma czas dla pacjentów , nie oszczędza na badaniach, leczę się u niej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo kompetentna i wspaniała pani doktor

Bardzo kompetentna i wspaniała pani doktor