Lekarz Medycyny Pracy Sosnowiec

lekarz Ewa Gawryś

41-208 Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Dario

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz sądowy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia

Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
41-200 Sosnowiec

Jestem pacjentką Przychodni "Uni Brackiej" w Sosnowcu. Panią doktor A.Bazan wszystkim serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: monika

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Bardzo miły, sympatyczny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy jest uprzejmy, a jego leczenie zawsze skuteczne, antybiotyk przepisuje zawsze rozważnie ale nie zastanawia się nad tym kiedy uzna, że jest potrzebny. Już nie chodzę do lekarza w przychodni tylko do Pana Kozaka, mój mąż również. Przyjmuje w Medyku w Sosnowcu. Inni lekarze interniści w tym samym miejscu biorą 50, 60 zl. Polecam tego lekarza.

lekarz Jolanta Małecka-Dembowska

Lenartowicza 73

lekarz Jan Haberka

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

Sosnowiec

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

Baczyńskiego 14
41-203 Sosnowiec

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo?
To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii.
A przecież powinno się własnym imieniem lub nazwiskiem promować lekarza,do którego ma się zaufanie i darzy się go sympatią.
To prawda,pani Dorota Tycner-Kowalska jest tym unikatowym lekarzem,który nie nadyma się i nie okazuje swojej wyższości pacjentowi,a okazuje mu szacunek poprzez, niezrównaną (w śród mi poznanych lekarzy) uprzejmością.

Nie rozumiem,dlaczego wystawiacie opinię lekarzowi anonimowo?
To tak jakbyście się wstydzili swojej opinii.
Ja osobiście doznałam tej uprzejmości,A przy incydencie z wysokim ciśnieniem,dostałam od pani doktor opiekę,o której można by powiedzieć:,,chwilo trwaj wiecznie".
Gdybyż tak wszyscy lekarze byli tacy ,to ... no własnie- choroba mogłaby okazać się ,,radością"

Opinia dodana przez: tomira

Lekarze medycyny pracy w mieście Sosnowiec