Lekarz Medycyny Pracy Sosnowiec

dr Marek Lipa

NZOZ TRANS-AJMED - Zespół wyjazdowy specjalistyczny
ul. Wojska Polskiego 23
41-208 Sosnowiec

Bardzo fajny pozytywny człowiek o dużym poziomie zaangażowania w pracę traktuję ją jak misję.Lekarz z powołania niczym doktor Judym .Altruistyczne podejście ,pełna przyjacielskości postawa to priorytet cechujący jego

lekarz Ewa Gawryś

41-208 Sosnowiec

Wspaniała Pani doktor,kompetentna,wnikliwa,rzetelna,bardzo dokładnie analizująca objawy pacjenta,trafnie stawia diagnozy,poświęca dużo czasu pacjentowi.Uprzejma,empatyczna,sumienna.Oby więcej takich lekarzy!!

lekarz Jan Haberka

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39
41-200 Sosnowiec

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

lekarz Dorota Tycner-Kowalska

Baczyńskiego
41-203 Sosnowiec

Gwiazdki przyznane przeze mnie Pani Doktor są opinią jakości jaką Pani Doktor oferuje. Polecam, P. Doktor miłą, kompetentna, otwarta na pacjenta
Opinia dodana przez: darek

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Irena Fibakiewicz-Dziuba

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Polecam Pana Doktora Piotra Hasińskiego i w 100% zgadzam się z poniższą opinią. Całkowicie rozumie istotę problemu i potrafi podejść do pacjenta w indywidualny sposób. Mimo tego, że wizyty u lekarzy są dla mnie stresujące, Pan Doktor wykazał się zrozumieniem i normalnym podejściem, dzięki czemu czułem się swobodnie w jego obecności. Więcej takich lekarzy!

Bożena Jaźwiec-Kanyion

Sosnowiec

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

dr Jan Kłopotowski

Sosnowiec

Nie rozumiem komentarza poniżej. Jestem pod opieką Pana doktora od 2 lat i zawsze jest miły, cierpliwy, przeprowadza dokładny wywiad. Chętnie daje skierowania na badania (wiekszośc lekarzy ma przed tym opory). Jestem pacjentką, która zawsze zazwyczaj ma wiele pytań i Pan doktor zawsze cierpliwie na wszystkie odpowiada, tłumacząc sposób leczenia. Jak dla mnie najlepszy lekarz pierwszego kontaktu z jakim dotąd miałam do czynienia.

Lekarze medycyny pracy w Sosnowcu