lekarz Tadeusz Zębik

Kilka lat temu, trafna diagnoza i szybka reakcja (operacja) pozwala mi na normalne życie.To chyba najlepsza rekomendacja.

Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor owszem, był uprzejmy jednak co do moich oczekiwań zdecydowanie mnie rozczarował. Wg niego choroba wieńcowa nie ma nic wspólnego z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem itp. Prezentuje zupełnie inny pogląd, aniżeli dotychczasowe publikacje i informacje na ten temat. Poza tym pierwszy raz płaciliśmy za wizytę "z góry", a jestem częstym "gościem" gabinetów prywatnych. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.
Nie polecam.

Wspaniały lekarz,posiada ogromną wiedzę na temat kardiologii,sympatyczny ,uprzejmy,niewątpliwie wzbudza zaufanie już przy pierwszej wizycie