lek. med. Krzysztof Chyrek

Jeśli ktoś szuka pewnej i profesjonalnej informacji o swoim zdrowiu - polecam z całym sercem Pana doktora Krzysztofa. Szczegółowe podejście do pacjenta, dociekliwość, duża ilość informacji, zrozumiałe wytłumaczenie wyników, a przy tym swobodny humor, który wprowadza Pan doktor od wejścia do gabinetu. No i Panie w recepcji - przemiłe. Niezwykle polecam.

No i Panie w recepcji - przemiłe.
Niezwykle polecam.

Nic dodać nic ująć. Świetny lekarz, trafna pierwsza diagnoza postawiona niejako "na oko", która w stu procentach potwierdziła się po przeprowadzeniu dodatkowych badań.

Jeżeli komuś ufam na 100% w diagnozie to właśnie dr. Chyrkowi. Może się nie uśmiecha zbyt często ale wiedzę i doświadczenie ma ogromne. Lekarz z powołaniem. Polecam.

Wygórowane ego ,niepoparte wiedzą.Raczej dobry administrator niż lekarz.Zimna uprzejmość wiecie o czym mówię.Brakuje podejścia kompleksowego do pacjenta.Nie polecam

Pan doktor bez kompetencji do wykonywania zawodu lekarza. Nie slucha pacjenta mnie osobiscie potraktowal nietaktownie powiedziałam lekarzawi z jakim problemem przychodzę a ten mnie tylko zbyl bez wystawionej diagnozy a rachunek za wizytę był bardzo wysoki, nie polecam nikomu!!

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora!!! Jest to lekarz u którego na pierwszej wizycie widać, iż leczy z powołania a nie z przymusu. Nie lekcewarzy pacjętów jak większosc pseudo lekarzy. No i te poczucie humoru :) bezcenne ;)

Prawdziwy lekarz z powołania: - potrafi wysłuchać pacjenta i nie bagatelizuje tego, co pacjent mówi, - stawia trafne diagnozy: wcześniej byłam odsyłana przez lekarzy i wmawiano mi, że "nic się nie dzieje", a Pan Doktor od razu wiedział, co mi dolega i zrobił mi USG wraz z pełnym i wyczerpującym opisem, - potrafi wyjaśnić przystępnym językiem, co pacjentowi dolega, - traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak kolejnego "petenta" - ma ogromną wiedzę. Polecam Pana Doktora każdemu, kto zawiódł się na polskiej służbie zdrowia albo został nieprzyjemnie potraktowany przez lekarza ...

Prawdziwy lekarz z powołania:
- potrafi wysłuchać pacjenta i nie bagatelizuje tego, co pacjent mówi,
- potrafi wyjaśnić przystępnym językiem, co pacjentowi dolega,
- traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak kolejnego "petenta"
- ma ogromną wiedzę.

Polecam Pana Doktora każdemu, kto zawiódł się na polskiej służbie zdrowia albo został nieprzyjemnie potraktowany przez lekarza - będzie pozytywnie zaskoczony, że w tym kraju są jeszcze lekarze, którzy czują pasję w tym, co robią i najważniejsze dla nich jest dobro i zdrowie pacjenta.