Lekarze Sosnowiec

Monika Rajca-Drugacz

41-200 Sosnowiec

Od lat korzystam z usług gabinetu Pani Doktor. Jest świetnym stomatologiem, nie wyobrażam sobie leczenia u kogokolwiek innego!

lekarz Jan Pyrkosz

Lekarz rodzinny

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Bardzo jestem szczęśliwa , że trafiłam pod jego opiekę i dziękuję mu za wszystko co dla mnie robi .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Kusiak

NZOZ INSTYTUT ZDROWIA CENTRUM
ulica Teatralna 10
41-200 Sosnowiec

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Andrzej Dudek

ulica Grottgera 27
41-219 Sosnowiec

Od kilku lat jestem stałą pacjentką w gabinecie Focus Promedi. Cenię profesjonalizm Pana Doktora, jego zaangażowanie, cierpliwość i czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego, protetycznego (nowa korona wygląda jak własny naturalny zdrowy ząb), a zwłaszcza nowoczesnego leczenia próchnicy pod mikroskopem. Bardzo miły personel w estetycznym stale unowocześnianym gabinecie. Wszystkim gorąco polecam :-)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Łukasz Gładysz

Praktyka Nr1
Koszalińska 25
41-219 Sosnowiec

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jako jedyny lekarz, który zajmował się moim przypadkiem próbował znaleźć przyczynę choroby. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a przede wszystkim Pan doktor interesuje się pacjentami, poświęca dużo czasu na kontrolę i omówienie wyników. Polecam serdecznie, bardzo cierpliwy, miły i rzetelny lekarz.
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Andrzej Rudnik

Kardiolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu ...

lekarz Mariola Nowak

Kardiolog

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Jestem pod wrażeniem kompetencji. Konkretnie, rzeczowo i co naważniejsze, skutecznie. Mam przekonanie, że bardzo dobrze trafiłem i nadzieję, że już nigdzie indziej nie przyjdzie mi szukać.
Opinia dodana przez: Eugeniusz
Bardzo polecam tego lekarza . Przede wszystkim jest skuteczna w swoim fachu i potrafi wyleczyć pacjenta.Gorąco polecam.

lekarz Sebastian Picheta

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Panie doktorze pragnę z całego serca podziękować za opiekę nad moim mężem (dziś wyszedł ze szpitala). Jest Pan wspaniałym człowiekiem z duszą anioła. Dziękuję za cierpliwość,za zrozumienie, za wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nawet te "glupie'. Za pomoc mężowi w każdej nawet drobnej sprawie oraz za całe "morze" empatii . Jest Pan nieoceniony, cierpliwy, rzetelny i potrafi Pan zrozumieć co czuje bliski pacjenta, wszyscy lekarze powinni być tacy jak ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Aleksander Czajka

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Kamila Dudzik

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Irena Fibakiewicz-Dziuba

Lekarz medycyny pracy

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

lekarz Anna Bazan

Lekarz medycyny pracy

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz.pelna empatii.zaluje że nie ma pani doktor u nas w przychodni.Polecam wszystkim.Cieply i serdeczny lekarz.Pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Ewelina Adamczyk

Logopeda dziecięcy

Sosnowiec

Moje dziecko uczęszcza drugi rok na zajęcia w przedszkolu, które prowadzi ta pani. Polecam, pani jest bardzo wymagająca, córka bardzo chętnie ćwiczy w domu. Lubi zajęcia z tą panią.

mgr Iwona Siudak

Psycholog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

lekarz Katarzyna Przybylska

41-200 Sosnowiec

TRUDNO ZNALEŹĆ SŁOWA UZNANIA DLA FACHOWOŚCI I UROKU TEJ LEKARKI. AŻ CHCE SIĘ CHOROWAĆ I LECZYĆ. TRAFIŁEM DO GABINETU PRZYPADKOWO, ALE BYŁ TO PRZYPADEK ZE WSZECHMIAR KORZYSTNY.
Opinia dodana przez: KARLIK

Agata Wyczałkowska-Łatacha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czeladzka 58
41-200 Sosnowiec

Jestem wiekowo + 50,wiele wizyt mam na koncie- bolesnych i nie bolesnych.Według moich kilkuletnich kontaktów z tą Panią uważam że jest to przykład dentystki która leczy fachowo i z wielką kulturą zarówno tych prywatnych jak i tych na fundusz . obecnie to rzadki przypadek.

dr Krzysztof Filipek

Pulmonolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

cierpliwy i kompetentny ma bardzo dobre podejście do chorych oby więcej było takich lekarzy.

lek. dent. Janusz Drugacz

41-200 Sosnowiec

Genialny Lekarz! Niesamowita cierpliwosc oraz wiedza Pana Doktora, skuteczne leczenie i godny podziwu szacunek do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Nel

lekarz Renata Kupis

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk-Gabinet Zabiegowy
ulica Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr