Lekarze Sosnowiec

Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor Rafał to znakomity specjalista. Po wykonanym zabiegu sprawność dłoni w 100%. Godny zaufania i polecenia. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy.
Opinia dodana przez: jolanta

mgr Sonia Celary

Dietetyk

Centrum Medyczne "Gwiezdna"
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 17055, 'name': u'Sosnowiec'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Gabinety Psychoterapii Ariadna Sosnowiec
ul. Modrzejowska 16
Sosnowiec

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Magdalena Ufel

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

lekarz Paweł Stróżyński

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się w moim przypadku idealnie. Dr Paweł Stróżyński jest moim trzecim ginekologiem i wiem już, że ostatnim. Nigdy go nie zmienię. Wcześniej miałam do czynienia, niestety, z rutyniarzami, łasymi na kasę. Dr Stróżyński to kompletne przeciwieństwo. To młody, ale niesamowicie kompetentny, rzetelny i uważny lekarz. Lekarz z powołania. Każdej pacjentce poświęca maksimum uwagi, wszystko woli sprawdzić dwa razy, niż miałby coś przeoczyć. On rzeczywiście ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Rafał Gawron

Urolog

Św Barbary
Sosnowiec

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

Janusz Safiński

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
41-200 Sosnowiec

Nie ma drugiego Takiego lekarza, nie ma lekarza z Taką wiedzą lekarza, który jak często mówię jest od beznadziejnych przypadków. Nie ma choroby, z którą Pan doktor sobie nie poradzi, jeśli mówi że wyzdrowienie nastąpi w tym a w tym dniu tak się dzieje, leki które Nam dorosłym wydają się nie trafione bo pojawiają się inne objawy w końcu zaczynają działać tak jak powiedział lekarz. Lekarz, który emanuje spokojem, popatrzy ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Lekstan

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr hab. n. med. Jerzy Jarząb

Alergolog

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: maszrum

lekarz Krystyna Piętka

Szkoła Podstawowa nr 22
Urbanowicz 14
41-200 Sosnowiec

Naprawdę polecamy Panią doktor wszystkim którzy potrzebują pomocy stomatologicznej.Od lat jesteśmy pacjentami całą nasza czteroosobową rodziną. Krzysztof W.

dr n. med. Marek Kaleta

Ortopeda, Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Bardzo dziękuję za leczenie.Dr n med jest to wspaniały specjalista ortopeda.Dzięki jego zaangażowaniu w moje leczenie obeszło się bez endoprotezy biodra. Nadal leczę inne schorzenia gdyż mam pełne zaufanie do jego kompetencji i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Małgorzata Skorek-Gawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz pediatra jaką znam. Polecam dla wszystkich. Wspaniałe podejście do pacjenta, super kontakt.

dr n. med. Przemysław Kotyla

Internista, Reumatolog

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Walewska

Małachowskiego
41-200 Sosnowiec

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie. To ogromna przyjemność i szczęście spotkać taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !
Opinia dodana przez: Lidia

Grzegorz Wasiński

Psychiatra

Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica 1 Maja 26
41-200 Sosnowiec

Dr Wasiński bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, na pierwszej wizycie poświęcił mi ponad 2,5h!!! (mimo, iż przewidywany w cenniku czas wizyty rozpoznaniowej to 1h). Nie policzono mi za ten czas ani grosza więcej! Zagłębia się w problem, zadaje pytania, stara się zrozumieć pacjenta, co mu się zresztą udaje. Na kolejnej wizycie również pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż zgłębił swoją wiedzę w temacie, którego dotyczył mój problem, świetnie pamiętał przypadek. A to bardzo ...
Koleżanka poleciła mi ten gabinet i nie żałuję,miałam ból zęba który nie dawał już spać,tak się obawiałam wizyty pewnie jak wszyscy,ale p.doktor przyjęła mnie w tym samym dniu bez żadnych problemów,dostałam znieczulenie specjalnym komputerem i wszystko odbyło się bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra

mgr Elżbieta Wower

Psycholog, Psycholog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między ...

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Znakomity lekarz, doskonałe wyczucie, nie pozostawia wątpliwości co do zaleceń i prowadzonego leczenia. Konkretny, dokładny, bezpośredni. Uratował zdrowie i życie mojej Mamie i Żonie. Moje szczere uznanie i ogromne wyrazy szacunku. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota