Lekarze Sosnowiec

lekarz Robert Liwoch

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lek. dent. Marek Długoszowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kilińskiego 50 lok. 4
41-200 Sosnowiec

Polecam bardzo gabinet stomatologiczny doktora Marka Długoszowskiego. Zgłosiłam się na wizytę z przekonaniem, że jedynym wyjściem po złamaniu mojej dolnej czwórki jest jej usunięcie. Wyglądało to naprawdę kiepsko. Ale nie! Doktor nie odpuścił i uratował ząb. Powoli i z perfekcyjną dokładnością nadlewał zęba. Zrobił to tak dokładnie, że w ogóle nie znać, iż ząb był złamany. Dziękuję doktorze!

lekarz Danuta Baydak

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Cała moja rodzina leczy się od lat u Pani Doktor. Dokładność, fachowość, kultura osobista, gorąco polecam.

lek. dent. Anna Jankiewicz

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo dobrym, miłym lekarzem. Postanowiłam napisać, bo ostatnio leczyłam się u niej dosyć dużo i wybielałam też zęby. Obecnie mam piękne, białe ząbki i jestem bardzo szczęśliwa!

dr n. med. Anita Lyssek-Boroń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

wspaniala lekarka . czlowiek o wielkim sercu . ratuje moje oko ktore spaprali w krakowie . polecam wszystkim znajomym i nie tylko .

lekarz Tomasz Wikarek

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wawel 15
41-209 Sosnowiec

Trafiłam do dr Tomasza Wikarka przez przypadek i nie żałuję. Jak dotąd najlepszy lekarz, z którym miałam kiedykolwiek do czynienia. Pan doktor cierpliwie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu każdej pacjentce ile wymaga tego sytuacja. Na każdej wizycie wykonuje badanie usg oraz jeśli zachodzi taka konieczność kieruje na badania dodatkowe albo do szpitala na obserwację. Dr Tomasz Wikarek jest świetnym specjalistą, a poza tym dobrym i sympatycznym człowiekiem z ogromnym poczuciem ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dagmara Kaps-Słonka

Kiepury 55/13
41-209 Sosnowiec

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica Boh.Monte Cassino 34
41-200 Sosnowiec

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

lek. dent. Ewa Kicka

Chirurg stomatolog

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Witam! Chodzę do Pani doktor od przeszło 30 lat i nigdy się nie zawiodłem:) Poza doskonałym podejściem do swojego zawodu, zawsze służy profesjonalną poradą, jest miła i sympatyczna:) Mam do niej pełne zaufanie i zawsze ze spokojem oddaję jej moje, czasem szwankujące "pianino" do naprawy:))) Polecam gorąco!!!
Opinia dodana przez: Mariusz Cz.

lekarz Jacek Wacławski

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Człowiek o ogromnej i fachowej wiedzy, do tego wielkie serce! Dzięki Panu Doktorowi mój tata żyje i ma się świetnie. Po niespełna roku wrócił do swojej pasji i znowu żegluje po morzach.
Opinia dodana przez: Kinga Majchrowska

lekarz Renata Dyduch-Niziorska

Alergolog

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.
Opinia dodana przez: Kamil

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

Kardiolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Janota-Oczkowicz

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 10
Hallera 5
41-214 Sosnowiec

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Adrian Matuszyk

Instytut Medycyny Pracy
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz! Kompetentny, mądry i uprzejmy. Poważnie podchodzi do sprawy. Wysłucha dobrze pacjenta i szuka rozwiązania, które najlepiej pasuje do danej sytuacji. Ma się odczucie, że naprawdę chce pomóc i go los i zdrowie pacjenta obchodzą. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Anna Garbarz-Kobiela

Prywatny Gabinet Lekarski
Ujejskiego 10 lok. 116
41-219 Sosnowiec

Chodze wraz z meżem juz ok 20 lat .Godna polecenia pomocna i żetelna.Super dentysta z podejsciem do pacjenta

lekarz Maciej Pietras

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

To najlepszy pan doktor jakiego znam. Do pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i szarmancją. Miły, uprzejmy i w każdym calu jest lekarzem z powołania. Nie oceniam negatywnie innych lekarzy ginekologii, ale Mój Doktor Maciej powinien być guru. Całą swoją postacią zachęca pacjentki do kolejnych badań i przekazuje to w sposób bezstresowy dla pacjentek. Zawdzięczam mu wiele, a w każdym razie - każde półrocze z dobrymi wynikami. Oczywiście wyniki, to nie zasługa ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Gabinet Magdalena Włoch-Targońska
Kilińskiego 58
41-200 Sosnowiec

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Anna Słota-Woźniczka

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Takich lekarzy że świeczką szykać. Uratowała mi życie stawiając prawidłową diagnozę. Specjaliści niewiedzieli co mi jest i tylko wymyślali inne diagnozy. Po operacji była zawsze pod telefonem aby udzielić rady.
Jest dobrym specjalistą,miłym i pomocnym.Polecam go wszystkim.