Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Opinia dodana przez: Andrzej

41-200 Sosnowiec

W marcu b.r. przeszedłem zabieg endoprotezoplastyki biodra. Jestem bardzo zadowolony z efektu operacji oraz opieki Pana doktora i pracy całego personelu oddziału ortopedii szpitala Św. Barbary w Sosnowcu.

Opinia dodana przez: Andrzej

Obwód Lecznictwa Kolejowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Marszałka Józefa Piłsudskiego 9
41-219 Sosnowiec

Wolny termin: 22 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 4
Logopeda Sosnowiec mgr Beata Mazurek-Bugaj

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj

Sosnowiec, gen. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.

Opinia dodana przez: Tomek

Centrum Medyczne "Gwiezdna"
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.

Opinia dodana przez: Anna

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Petrat Katarzyna
ul. Jana Dekerta 6/1
41-200 Sosnowiec

Pani Katarzyna to jeden z niewielu lekarzy stomatologów,którego wyróznia profesjonalizm i duża empatia.Cieszę się ,że w Będzinie mamy chociaż jednego lekarza z prawdziwego zdarzenia.

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Pani dr ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, świetnie wyjaśnia dolegliwości i jak najlepiej leczyć, również posiada dobry sprzęt w gabinecie. Miałam bardzo duży problem z uszami i odwiedziłam wielu lekarzy.. dopiero Pani dr dobrała odpowiednie leczenie. Polecam !

Opinia dodana przez: Iza

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz

Opinia dodana przez: MARTYNA