Lekarze Sosnowiec

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Plastycznej
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Sosnowiec

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną.
Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Sosnowiec Internista dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Internista, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt z lekarzem możliwy nawet po godzinach pracy. Rzetelne przedstawienie leczenia. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.
Opinia dodana przez: anonim
Sosnowiec Internista lek. med. Bożena Nowowiejska

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Sosnowiec Podolog dr n. med. Paweł Antończak

dr n. med. Paweł Antończak

Podolog, Kosmetolog

Beauty Fit
Jana Kilińskiego 8
41-200 Sosnowiec

Poszukiwałem dietetyka, który podejdzie do moich problemów konkretnie i udzieli mi naprawdę jakościowych odpowiedzi oraz rad. Początkowo się obawiałem, ale teraz wiem, że chcę dalej korzystać z usług, rad i pomocy Pana mgr Antończaka, ponieważ naprawdę zna się na rzeczy i problematyce.
Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41

wizyta już od 170
Nie polecam! Poszłam zrobić kontrolne badania usg a Pani doktor stwierdzila, ze usg robi się ze wskazań, a nie kontrolnie. Cytologii nawet nie zrobiła, badanie razem z usg trwało minutę!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Kamila Dudzik

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec

wizyta już od 170
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata
Sosnowiec Internista dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
Sosnowiec Logopeda mgr Beata Mazurek-Bugaj

mgr Beata Mazurek-Bugaj

Logopeda, Psycholog

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !
Opinia dodana przez: bug123

lekarz Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Długosza 3
41-200 Sosnowiec

Witam wszystkich gorąco, jeśli ktoś wszedł na tę stronę bo zastanawia się nad wizytą u doktora to z czystym sumieniem mogę polecić.Sama wcześniej korzystałam z usług innych ginekologów i mam porównanie.Doktor jest osobą godna zaufania i jestem pewna, że zostanę z nim już na zawsze:-)Każdy problem nawet banalny traktuje jako poważny dla pacjenta i jeśli jest potrzeba 17 razy tłumaczy do skutku o co chodzi i dlaczego. Sama trafiłam do ...
Opinia dodana przez: Barbasia