Lekarze Sosnowiec

lekarz Błażej Trela

ul. Aleksandra Janowskiego 5/4
41-200 Sosnowiec

Od dłuższego czasu leczę się z mężem u Pana doktora dzięki temu nasze życie mimo wielu dolegliwości jest łatwiejsze. Każda wizyta to nie tylko spotkanie z lekarzem kardiologiem, to spotkanie z przyjacielem,tu mogę liczyć na pomoc z każdej dziedziny i dobrą podpowiedź, tu mogę liczyć na wspaniałą diagnostykę .Polecam każdemu kontakt z Panem doktorem ,każdemu kto czeka na profesjonalne i fachowe leczenie.
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Tomasz Janic

Zakład Opieki Stomatologicznej "SAWDENT-POGOŃ"
ulica Będzińska 14
41-200 Sosnowiec

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

Szpital Świętej Barbary
Sosnowiec

Dr.Tymowski to najwspanialszy lekarz jakiego w swoim 69 letnim życiu spotkałam. Mądry ,doskonały specjalista i fantastyczny człowiek. Kiedyś powiedziałam mu że jest cudownym człowiekiem ale że to pewnie słyszy ciągle a on ze swoją skromnością odpowiedział że tego nie słyszy. Bardzo mi żal że już nie pracuję w Sosnowcu ale dzięki Bogu z moim zdrowiem jest wszystko ok. Serdecznie go pozdrawiam i życzę zdrowia. Maria
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Iwona Flak

Pulmonolog, Pediatra

Medycyna Rodzinna
Naftowa 69b/2
41-200 Sosnowiec

REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU ...

lekarz Ewa Gawryś

Internista, Lekarz medycyny pracy

41-208 Sosnowiec

Pani doktor bardzo pomocna, zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań by trafnie postawić diagnozę. Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam

lekarz Małgorzata Sepielak

przychodnia rejonowa środula
Sosnowiec

mój najlepszy lekarz rodzinny :) leczę się u Pani Sepielak od około roku, z polecenia znajomych. I potwierdzam opinie pozostałych. z Panią doktor się bardzo dobrze rozmawia, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wytłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu na pacjenta, można się o wszystko szczegółowo wypytać i nie czuje się żadnej wyższości ze strony Pani doktor. poza tym jest fachowym lekarzem, nie zbywa nawet najmniejszych dolegliwości. gorąco polecam- ...

lekarz Jacek Molenda

Kaliska 41
Sosnowiec

Fantastyczny człowiek i fachowiec. Strach przed zabiegiem minął po minucie rozmowy z Panem Doktorem. Niezwykłe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Anita Lyssek-Boroń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC PO ODWARSTWIENIU I PRZEDARCIU SIATKÓWKI ORAZ PRZEDARCIU PLAMKI ŻÓŁTEJ. DZIĘKI PANI DOCENT WIDZĘ I SAMODZIELNIE MOGĘ PROWADZIĆ AUTKO... BARDZO,BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Jarek Leśnik

lekarz Paweł Małuch

Gastrolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista i człowiek z poczuciem humoru, co rozładowuje napięcie i stres w gabinecie. Poleciłam go przyjaciółce, gdyż borykała się z problemami gastrologicznymi i była również bardzo zadowolona

dr n. med. Michał Żerdziński

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie wszystkim musi odpowiadać styl Pana Doktora, ale jest bardzo dobrym fachowcem, ma umiejętność komunikowania się z pacjentem i jest przy tym bardzo życiową osobą. Na pierwszej wizycie wykonane i szczegółowo omówione echo serca, zalecone nowe leki i zlecona dalsza diagnostyka oraz nakreślony plan leczenia. Wzbudza zaufanie właśnie nie wywyższaniem się i używaniem mądrych słów, ale przystępnością i życzliwością. Sprawia czasami wrażenie troszkę chaotycznego, ale jest to tylko wrażenie. Polecam ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Zbigniew Piniecki

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)

lekarz Tomasz Marusa

Reumatolog

Poradnia reumatologiczna
Wawel 15
41-200 Sosnowiec

Chodzę od kilku lat do Pana Doktora z powodu autoimunologicznych chorób bardzo wnikliwy ,spokojny,poświęcający czas lekarz bardzo go cenie .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Katarzyna Dawidenko

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Pani doktor poza tym że jest piękna szczupła kobieta jest też znakomita profesjonalistka. Tak mi wyleczyła moje kiełki 😊że do tej pory nie odczuwam dyskomfortu. Zawsze mnie ratuje z opresji. To najlepszy stomatolog jakiego znam a była w wielu gabinetach. Działa z misją zaangażowaniem, jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję pięknie.
Opinia dodana przez: Adriana Syposz

lekarz Adam Świeboda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem na Ziemii! Kilka lat temu miałam tragiczny wypadek, cala połamana, prawie tysiąc złamań m.in miednica, biodro, stopa, kość łonowa, kości udowej, twarzoczaszki, itd... Pan Adam mnie operował i poskładał w jedną całość, a dziś normalnie funkcjonuję za co jestem mu dozgonnie wdzięczna!! Nie wyobrażam sobie co by było gdybym trafiła na kogoś innego!! Do dziś się leczę u Pana Doktora❣️ Polecam tego Pana!!!🙂
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Kazimierz Rajchel

Urolog

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Polecam, konkretny ,pomocny ,dba o pacjenta , życzliwy. Leczę się u niego od niedawna i nie zmienił bym na innego urologa.
Opinia dodana przez: Ilona

dr Agnieszka Roszkowska

Psycholog

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

bardzo mi pomogła- byłam w trudnej sytuacji życiowej-jestem bardzo wdzięczna
gdyby nie Doktor Kot, nie byłoby już na tym świecie bliskiej dla mnie osoby. To całkowita przeciwność do Pani ORDYNATOR - jedna wielka pomyłka na tym stanowisku. Tylko życzyć sobie można żeby zawsze trafiać na takiego lekarza jak Pani Karolina

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Nina Radziwonowicz

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna