Lekarze Sosnowiec

lekarz Hanna Marszałek

Wenerolog, Dermatolog

al. Zwycięstwa 7
Sosnowiec

Lekarz Cudotwórca własnie ide dzisiaj do niej na kolejna wizyte bo po 2 latach mam nawrót ale mysle ze damy sobie rade .Na prawde serdecznie polecam

mgr Wioletta Wójcik

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Studio Psychoterapii i Seksuologii SPES
ul. Stalowa 1/I/3
41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

dr Mirosław Idzik

Neurochirurg

szpital wojewódzki
Sosnowiec

Wyjątkowy specjalista. Z niebywałym spokojem objaśnia chorobę, odpowiada na wszystkie pytania, jednocześnie zarażając pozytywnym podejściem. Dzięki przeprowadzonej operacji jakość mojego życia uległa poprawie. Polecam z czystym sumieniem,
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Anna Kępa

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Gorąco poleca bylem przyjęty na SOR przez panią doktor same plusy Pozdrawiam. .Fakt że spędziłem tam pięć godzin ale to nie zależne od pani doktor
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Prywatna Praktyka Lekarska
Aleja Zwycięstwa 14 /I lok. 17
41-200 Sosnowiec

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza
41-200 Sosnowiec

Jestem po zabiegu septoplastyki z ablacją wykonanym przez dr. Kozłowskiego po wcześniejszej prywatnej konsultacji. Co tu dużo mówić - widać, że doktor jest lekarzem z powołania i wkłada 120% w to co robi. Ponad 8 lat męczyły mnie krwawienia z nosa, przewlekłe zapalenie zatok i nieustannie zatkany nos. Chodziłem od laryngologa do laryngologa, łykałem stosy tabletek, które dawały ulgę na chwilę. Dopiero dr. Kozłowski zaproponował ablację naczyń krwionośnych w nosie ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Bardzo polecam Pana Doktora dużo nam pomógł , zawsze wysłucha , da skierowania gdzie trzeba, wszystko załatwi . Gdy przyszły wyniki dna sam się zainteresowal poszedł do innego lekarza żeby to omówić naprawdę jesteśmy zadowoleni , dojeżdżamy 200 km w jedną stronę bo naprawdę warto . Doradził nam też rezonans co Pani Doktor na NFZ stwierdziła że po co robic jak dziecko nie ma objawów guza ( to ona chce ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Góra

Laryngolog, Audiolog

Podhalańska 1
41-200 Sosnowiec

Serdecznie polecam Panią Doktor zwłaszcza do sytuacji niemożliwych! Wyciągnięcie ciała obcego wbitego w trudnym miejscu pod migdałem, u pacjenta z mega odruchem wymiotnym! Zadanie wykonane profesjonalnie i z sukcesem za co serdecznie dziękuję!! Pani Doktor jest zaangażowana, serdeczna, ciepła i empatyczna. Do tego bardzo kompetentna oraz posiada profesjonalny sprzęt laryngologiczny. Wizyta na 2 sorach w 2 szpitalach- dramat!.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marcin Gralewski

Kępa 1Ł/5
41-219 Sosnowiec

Jestem rozczarowana. Prywatna wizyta w enel-med, nie tania. dr poświęcił mi raptem 10 min. nie ustalił przyczyny, nie wytłumaczył choroby i ewentualnych rokowań. Bardzo miły, kulturalny, widać że się zna, ale widać też, że miałam pecha. Liczyłam na poświęcenie czasu i ustalenie przyczyny. Recepty na lekarstwa p/bólowe i skierowanie na ćwiczenia dostaję ze swojej przychodni. Cierpię na coraz silniejszą neuropatię od 2 lat, sądziłam że zostanie ustalona przyczyna, Dr nawet ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Magdalena Fąferek-Müller

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Wspaniała Pani Doktor !! - zawsze wysłucha, doradzi, jest uśmiechnięta, uprzejma i płynie od niej dobroć. Stawia trafne diagnozy oraz poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Godna polecenia i obyśmy mieli wszystkich takich lekarzy ❤️❤️
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Dracz

Laryngolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Bardzo miła i uprzejma pani ,tłumaczy choremu tak aby dobrze zrozumiał ,nie wyprzedza faktów ale raczej tonuje mówiąc najpierw wyniki a potem diagnoza . Bardzo pogodna osoba i uprzejma ,a przecież byłem w szpitalu na SOR w szpitalu górniczym nie prywatnie .

dr n. med. Wojciech Romanowski

Endokrynolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Romanowskiego. Wkoncu trafiłam na właściwego lekarza. Miły, życzliwy, poświęca człowiekowi tyle czasu ile potrzeba. Doktor tłumaczy wszystko, wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i takiego ludzkiego podejścia do pacjenta. Bardzo dziękuję panie doktorze🙂
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Małgorzata Chłosta

NZOZ Centrum leczenia zaburzeń OUN i wspierania rozwoju dzieci "Kangur"
ulica Hallera 16
41-200 Sosnowiec

Wspaniała Pani doktor, leczy moje zęby od ponad 20 lat i nie wyobrażam sobie aby robił to ktoś inny. Mimo, że czasem poszłam do kogoś innego bo odległy termin to nie byłam zadowolona. Dlatego też zawsze wracam i cieszę się, że jest taka możliwość. Dziękuję 🙏 Zawsze wszystko na 100% nie ma mowy o połśrodkach.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Ireneusz Chwastek

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Super dentysta i pomoc dentystyczna tez, profesjonalny i swietny fachowiec , przesympatyczny polecam
Opinia dodana przez: teresa

lekarz Elżbieta Pilarek-Szewczenko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

wspaniały lekarz, bez obaw moge ja polecic. moja córcia jest jej pacjentką od urodzenia tj. 5 lat. mam do niej pełne zaufanie. nigdy nie pomyliła sie w diagnozie . leki zawsze dobrane super. komunikatywna i umie przekazac rodzicom wszystko na temat choroby i sposobu leczenia. antybiotyki podaje w ostatecznosci, gdy inne leczenie nie pomaga . podejscie do dziecka wspaniałe.bardzo dokładna podczas badania i słucha co ma do powiedzenia rodzic.jesli potrzebne ...

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

lekarz Agnieszka Gawęda

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

lekarz Alicja Nalezniak

Wenerolog, Dermatolog

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam
Bardzo miła Pani Doktor, zna się na tym co robi i potrafi pomóc pacjentowi. Dobry stomatolog, godny polecenia