lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Polecam serdecznie Pana Doktora , stwierdziam ze nie ma sensu maluszka po pierwsze ciągnąć po przychodniach , gdzie teraz pełno chorych i niestety starsi ludzi nie oddzieleni w poczekalni od dzieci , dwa wszyscy znajomi polecają doktora trzy jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zatem polecam każdego wizyty domowe i poza szczepieniami na pewno do przychodni żadnej nie pójdziemy tylko będziemy dzwonić do doktora, szkoda maluszki nie potrzebnie narażać i się przy okazji denerwować w przychodniach

Bardzo polecam Pana Doktora dużo nam pomógł , zawsze wysłucha , da skierowania gdzie trzeba, wszystko załatwi . Gdy przyszły wyniki dna sam się zainteresowal poszedł do innego lekarza żeby to omówić naprawdę jesteśmy zadowoleni , dojeżdżamy 200 km w jedną stronę bo naprawdę warto . Doradził nam też rezonans co Pani Doktor na NFZ stwierdziła że po co robic jak dziecko nie ma objawów guza ( to ona chce leczyć jak już późno ) ....a są też inne choroby i to było trafne . Dziękuję bardzo Nowy Sącz będzie dalej jeździł do Pana Doktora :)

Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym. Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. ...

Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. - NIE. Mówię, że potrzebuje TYLKO receptę. Nie. Może za miesiąc. Jadę zabierając dziecko ze szkoły i pytam się czy możemy wyciągnąć kartę- NIE!!! Nie ma czasu. Nadal tłumaczę, że zaczyna brakować leku. Dostałem opieprz, że nie ma czasu i nie przyjmie nas, bo ma 30 innych dzieci. Załatwiłem sobie "na lewo" leki dla dziecka od znajomego, którego dziecko bierze to samo, aby mojemu dziecku pomóc. Zmieniłem już lekarza.

Jak można tak traktować małego pacjenta?!!
A może mam przyjść prywatnie, to wtedy znajdzie się dla mojej córci czas?
Ciekawe czy pomógł mojej małej powodując przerwę w lekach, których nie można samodzielnie odstawiać nie poprzedzając ich badaniami ?

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz. Nasze dziecko miało jak się właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy niską hemoglobinę i potrzebna była transfuzja krwi. Zdecydowanie leczenie, uprzejmość i super podejście do pacjenta jest u niego najważniejsze! Polecam

Bardzo kompetentny, lubiany przez dzieci neurolog. Pomógł mojej wnuczce w leczeniu zmniejszonego napięcia. Ponadto bardzo dobry pediatra, życzliwy ludziom fachowiec

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Witamz Czystym Sumieniem moGe polecic tego Lekarza w tamtym tyg udalam sie z corka gdyz wizyta u Pani z zawiercia To jest jeden wielkii horror;/cóż nie kazdy jest lekarzem z powoloania tak jak ten lekarz.udzielil mi wszelkich informacji dotyczacych podejrzenia u corki ,wyslal nas na badania kompleksowe(słowa Lekarza:bym czegos nie przeoczył)Podejscie do dziecka nie da sie opisac gdy dziecko zaczyna plakac nic na sile tak jak poprzedni lekarz ktory badal córke.Rodzicom Poswieca Duzo Uwagi Odpowiada na kqazde zadane pytanie a nawet wyprzedza.nie ma tu zadnej popeliny:)Pozdrawiam

Witam kiedys wyleczyl moje dziecko z krecza szyi i wzmozonego napiecia miesniowego niestety ze wzgledu na trudny porod dzis wychodza kolejne problemy neurologiczne jak zwykle pan doktor nas nie zawiodl jest najlepszy tu na slasku. dziekujemy za zyczliwosc i pocieche.

jest to jeden z naj lepszych lekarzy w polsce

jest to jeden z naj lepszych lekarzy w polsce

Rewelacyjny lekarz. Potrafi wszystko wytluaczyc, jesli jest cos nie tak pocieszyc, naprawde polecam.