lek. dent. Małgorzata Chłosta

Leczę się u Pani Małgorzaty od 25 lat. Jest bardzo kompetentna, staranna oraz miła - prawdziwy ideał lekarza, któremu można ufać i którego można po ludzku lubić za jego podejście do chorego. Gorąco polecam.

U Pani doktor leczę się kilkanaście lat, wcześniej co chwilę zmieniałem stomatologów(z jakich powodów można się domyśleć). Z całego serca polecam 👌🙂

Najlepsza dentystka na świecie. Po pierwszej wizycie , człowiek przekonuje się do lekarza i chcę się umawiać na kolejne wizyt-polecam

Dobry dentysta tylko za dużo ludzi u niej nie związanych z leczeniem

Dobry dentysta tylko za dużo ludzi u niej nie związanych z leczeniem

U tej pani zostałem "wyleczony" ze strachu przed dentystą! Do tego stopnia, że przy ostatnim leczonym zębie dałem się namówić na brak znieczulenia. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma przykre doświadczenia u innych stomatologów(jak ja).

Dodra dentystka tylko jedna wada to brak prywatności jest chyba tak lubiana że ciągle ktoś wpada na pogaduchy szczególnie jeden pan siedzi tam na okrągło.Krępując swoją osobą innych pacjętów.

Świetna dentystka, profesjonalna i nader uprzejma. Dobrze wyposażony gabinet. Można się czuć swobodnie powiedziałbym jak w domu :) Zdecydowanie Polecam wszystkim

bardzo miła pani doktor, kompetentna, ma wspaniałe podejście do pacjenta, do dzieci a przede wszystkim można liczyć na przyjęcie w sytuacji gdy bardzo boli nas ząb mimo że nie mamy umówionej wizyty.

Kompetencja zawodowa i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Małgorzata jest prawdziwym "dobrem narodowym" wśród lekarzy-stomatologów. Gorąco polecam. L.Ż.