Lekarze Stomatolog Sosnowiec

lek. dent. Magdalena Gryma

Stalowa 3
41200 Sosnowiec

Fantastyczny gabinet. Przede wszystkim duża dbałość o bezpieczeństwo w czasie pandemii. Profesjonalne podejscie lekarza oraz całego personelu. Od samego początku bylem poinformowany precyzyjnie o całym leczeniu a w jego trakcie byłem zaopiekowany z dużą starannością na każdym jego etapie. Przyprowadziłem do tego lekarza swoją najbliższą rodzinę i śmiało mogę polecić Panią Doktor Magdalenę i cały gabinet DENTIMA.
Opinia dodana przez: Mikołaj

Katarzyna Petrat

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Petrat Katarzyna
ul. Jana Dekerta 6/1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

lek. dent. Radosław Pawłowski

Sosnowiec, gen. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Krystyna Piętka

Szkoła Podstawowa nr 22
Urbanowicz 14
41-200 Sosnowiec

Naprawdę polecamy Panią doktor wszystkim którzy potrzebują pomocy stomatologicznej.Od lat jesteśmy pacjentami całą nasza czteroosobową rodziną. Krzysztof W.
Koleżanka poleciła mi ten gabinet i nie żałuję,miałam ból zęba który nie dawał już spać,tak się obawiałam wizyty pewnie jak wszyscy,ale p.doktor przyjęła mnie w tym samym dniu bez żadnych problemów,dostałam znieczulenie specjalnym komputerem i wszystko odbyło się bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ "ANET - MED" Centrum Medyczne
11 Listopada 171A
41-219 Sosnowiec

Pomimo tego, że panikuję przed każdą wizytą u stomatologa do tej przemiłej i przede wszystkim kompetentnej Pani chodzę gdy tylko zajdzie potrzeba. Cechuje ją profesjonalizm, empatia i pogoda ducha.
Opinia dodana przez: Jan
Profesjonalna i kompetentna, zawsze wszystko wytłumaczy tak aby pacjent miał pełny obraz tego co będzie wykonywane. Dzieci również z chęcią chodzą do Pani doktor.

Monika Rajca-Drugacz

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Od lat korzystam z usług gabinetu Pani Doktor. Jest świetnym stomatologiem, nie wyobrażam sobie leczenia u kogokolwiek innego!

lek. dent. Andrzej Dudek

ulica Grottgera 27
41-219 Sosnowiec

Od kilku lat jestem stałą pacjentką w gabinecie Focus Promedi. Cenię profesjonalizm Pana Doktora, jego zaangażowanie, cierpliwość i czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego, protetycznego (nowa korona wygląda jak własny naturalny zdrowy ząb), a zwłaszcza nowoczesnego leczenia próchnicy pod mikroskopem. Bardzo miły personel w estetycznym stale unowocześnianym gabinecie. Wszystkim gorąco polecam :-)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Agata Wyczałkowska-Łatacha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czeladzka 58
41-200 Sosnowiec

Jestem wiekowo + 50,wiele wizyt mam na koncie- bolesnych i nie bolesnych.Według moich kilkuletnich kontaktów z tą Panią uważam że jest to przykład dentystki która leczy fachowo i z wielką kulturą zarówno tych prywatnych jak i tych na fundusz . obecnie to rzadki przypadek.

lek. dent. Janusz Drugacz

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Genialny Lekarz! Niesamowita cierpliwosc oraz wiedza Pana Doktora, skuteczne leczenie i godny podziwu szacunek do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Nel

lek. dent. Marek Długoszowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kilińskiego 50 lok. 4
41-200 Sosnowiec

Polecam bardzo gabinet stomatologiczny doktora Marka Długoszowskiego. Zgłosiłam się na wizytę z przekonaniem, że jedynym wyjściem po złamaniu mojej dolnej czwórki jest jej usunięcie. Wyglądało to naprawdę kiepsko. Ale nie! Doktor nie odpuścił i uratował ząb. Powoli i z perfekcyjną dokładnością nadlewał zęba. Zrobił to tak dokładnie, że w ogóle nie znać, iż ząb był złamany. Dziękuję doktorze!

lekarz Danuta Baydak

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Cała moja rodzina leczy się od lat u Pani Doktor. Dokładność, fachowość, kultura osobista, gorąco polecam.

lek. dent. Anna Jankiewicz

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo dobrym, miłym lekarzem. Postanowiłam napisać, bo ostatnio leczyłam się u niej dosyć dużo i wybielałam też zęby. Obecnie mam piękne, białe ząbki i jestem bardzo szczęśliwa!

lek. dent. Ewa Kicka

Chirurg stomatolog

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Witam! Chodzę do Pani doktor od przeszło 30 lat i nigdy się nie zawiodłem:) Poza doskonałym podejściem do swojego zawodu, zawsze służy profesjonalną poradą, jest miła i sympatyczna:) Mam do niej pełne zaufanie i zawsze ze spokojem oddaję jej moje, czasem szwankujące "pianino" do naprawy:))) Polecam gorąco!!!
Opinia dodana przez: Mariusz Cz.

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica Boh.Monte Cassino 34
41-200 Sosnowiec

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

lek. dent. Anna Garbarz-Kobiela

Prywatny Gabinet Lekarski
Ujejskiego 10 lok. 116
41-219 Sosnowiec

Chodze wraz z meżem juz ok 20 lat .Godna polecenia pomocna i żetelna.Super dentysta z podejsciem do pacjenta

lek. dent. Jolanta Banyś

Badent
gacka 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam Panią Doktor Jolantę! Najlepsza stomatolog, u jakiej byłam. Ostatnio trafiłam z ukruszoną 'jedynką' i w ciągu jednej krótkiej wizyty, ząb został naprawiony tak, że nie widać żadnych śladów. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Wizyty zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Widać, że Pani Doktor ma duże doświadczenie w swoim fachu, wszystko rzeczowo wyjaśnia i dba o dobre samopoczucie pacjenta. Podsumowując - ogromny profesjonalizm i świetne ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz
Pan Rajai Abdel Samad jest bardzo przystojnym i miłym lekarzem, mam nadzieje że jak będize robił mi zabieg to nie będzie nic czuć.