Stomatolog Sosnowiec

Sosnowiec, gen. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.
Opinia dodana przez: Tomek

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Petrat Katarzyna
ul. Jana Dekerta 6/1
41-200 Sosnowiec

Pani Kasia jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! jest uczciwa, profesjonalistka w każdym stopniu, miła, uczynna, dzięki niej przestałam się bać dentysty, a miałam dużą traumę z wcześniejszych lat, moje córki ją uwielbiają, jest bardzo pomocna, jak się siada na fotel człowiek o wszystkim zapomina o całym stresie, to dzięki Pani Kasi - polecam ją każdemu !!!!!!!

Szkoła Podstawowa nr 22
Urbanowicz 14
41-200 Sosnowiec

Naprawdę polecamy Panią doktor wszystkim którzy potrzebują pomocy stomatologicznej.Od lat jesteśmy pacjentami całą nasza czteroosobową rodziną.

Krzysztof W.

Sosnowiec

Koleżanka poleciła mi ten gabinet i nie żałuję,miałam ból zęba który nie dawał już spać,tak się obawiałam wizyty pewnie jak wszyscy,ale p.doktor przyjęła mnie w tym samym dniu bez żadnych problemów,dostałam znieczulenie specjalnym komputerem i wszystko odbyło się bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra

ulica Grottgera 27
41-219 Sosnowiec

Od kilku lat jestem stałą pacjentką w gabinecie Focus Promedi. Cenię profesjonalizm Pana Doktora, jego zaangażowanie, cierpliwość i czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego, protetycznego (nowa korona wygląda jak własny naturalny zdrowy ząb), a zwłaszcza nowoczesnego leczenia próchnicy pod mikroskopem. Bardzo miły personel w estetycznym stale unowocześnianym gabinecie. Wszystkim gorąco polecam :-)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Od lat korzystam z usług gabinetu Pani Doktor. Jest świetnym stomatologiem, nie wyobrażam sobie leczenia u kogokolwiek innego!

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Zdecydowanie polecam Panią Annę Jankiewicz-Kotarską. Chodzę do niej od wielu lat, najpierw do Czeladzi a teraz z uwagi na to że mam bliżej - do Sosnowca. Mam święty spokój od lat z zębami wyleczonymi u pani Anny. Bardzo podoba mi się jej podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marta

Agata Wyczałkowska-Łatacha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czeladzka 58

Jestem wiekowo + 50,wiele wizyt mam na koncie- bolesnych i nie
bolesnych.Według moich kilkuletnich kontaktów z tą Panią uważam że jest to przykład dentystki która leczy fachowo i z wielką
kulturą zarówno tych prywatnych jak i tych na fundusz .

obecnie to rzadki przypadek.
Polecam wszystkim. Jeśki szukacie dobrego stomatologa komopetentnego i uprzejmego to właśnie taką osobą jest Pani dr. Magdalena Januszewska.

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Doskonała fachowość, delikatność i bardzo pozytywne nastawiene do pacjenta. Korzystam z usług zarówno ja jak i moja córka. Opinię wyrażam za zgodą córki również w jej imieniu. Polecam serdecznie korzystanie z usług w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Bożenna

Stomatolodzy w Sosnowcu