Katarzyna Petrat

Najlepsza! Delikatna, kompetentna, fachowa, zawsze słuchająca pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszego dentysty

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta.
a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.

Szukałam długo tak dobrego specjalisty po mojej ostatniej dentystce (2 lata ),dopóki nie trafiłam na Panią Kasię, przesympatyczna ,delikatna,każda wizyta u niej to przyjemność. Polecam z całego serca

Wspaniała, profesjonalna w każdym calu, a do tego taka bardzo miła. Taka jest Pani Doktor. Dzięki Niej pierwszy raz od trzech lat chodzę po dworze i wdycham zimne powietrze bez bólu. Polecam całym sercem.

Pani Katarzyna to jeden z niewielu lekarzy stomatologów,którego wyróznia profesjonalizm i duża empatia.Cieszę się ,że w Będzinie mamy chociaż jednego lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Pani Kasia jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! jest uczciwa, profesjonalistka w każdym stopniu, miła, uczynna, dzięki niej przestałam się bać dentysty, a miałam dużą traumę z wcześniejszych lat, moje córki ją uwielbiają, jest bardzo pomocna, jak się siada na fotel człowiek o wszystkim zapomina o całym stresie, to dzięki Pani Kasi - polecam ją każdemu !!!!!!!

Co tu dużo mówić, najlepsza dentystka jaką spotkałem i chodzę do niej od kilku lat. Przy niej nawet znieczulenie jest niepotrzebne. :)

Po prostu mistrzostwo swiata !!!!! Pani bardzo miła i chce pomagać, a nie zarabiać na biedzie pacjentów. Polecam każdemu, kto boi sie dentysty. Dodam, ze nigdy nie biorę znieczulenia. A z chęcią chodzę naprawiać swoje zeby - zepsute przez innych pseudo dentystow.

Najlepsza stomatolog na świecie! U wielu już byłam, ale nikt nie podchodzi do pacjenta z takim zrozumieniem. Mam okropną traumę związaną z wizytami u dentysty, każda wizyta to dla mnie duży stres i tylko ta Pani Doktor potrafi to zrozumieć i podejśc do przypadku po ludzku. Polecam każdemu a o tym, że wielu ludzi już jej zuafało i jest zadowolonych, świadczą terminy - obecnie (wakacje) 2 tygodnie wcześniej trzeba się zapisać.

Profesjonalna, miła pani doktor, a przy tym ... yhmm yhmm...zjawiskowo piękna...ból nabiera calkiem innego wymiaru...