Filtruj terminy

Katarzyna Wrzeszcz

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)
Opinia dodana przez: Ania

Katarzyna Petrat

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

dr n. med. Marek Adwent

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Mistrz Świata! Nie tylko wspaniały fachowiec, ale też przesympatyczny człowiek. Będę wracać z przyjemnością :)
Opinia dodana przez: Asia Z-S

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

42-500 Będzin

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Sebastian Pawelec

42-500 Będzin

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica 9-go maja 2
42-500 Będzin

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

lek. dent. Jakub Kołodziej

42-500 Będzin

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lek. dent. Ewa Młynarczyk-Mikołajczyk

Św.Brata Alberta 13/2
42-500 Będzin

Chodzę na leczenie do Pni Doktor w ramach NFZ. Usługi jakie świadczy Pni Doktor są na najwyższym poziomie! Bardzo miła , profesjonalna, empatyczna !
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lek. dent. Joanna Banaś

Radosna 18b
42-504 Będzin

U pani dr leczymy zęby całą rodziną od lat. Gorąco polecamy, ponieważ zna się na rzeczy. Cena 80zł obejmuje wizytę + leczenie zęba + plombę.

lek. dent. Tomasz Janic

42-500 Będzin

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Anna Krzempek

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Pełen profesjonalizm.Nareszcie chodzę do stomatologa bez stresu. To bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta,a nie tylko bicie kasy, jak gdzie indziej...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Angelika Barczyk-Gajda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortop-Dent"
Przyjaźni 1
42-500 Będzin

Leczyłam się u Pani doktor,dość kompleksowo: dużo plomb,leczenie kanałowe kilku zębów,czyszczenie kamienia. Pani doktor jest naprawdę przemiłą osobą,dba o dobrą atmosferę w gabinecie,w tym zakresie nie mogę nic zarzucić. Wierzyłam też w jej fachowość,dopóki nie zaczęły mnie boleć leczone przez nią zęby.Nie wdając się w niezbyt przyjemne szczegóły, efekt jest taki,że większość wykonanych przez Panią doktor plomb i przeleczeń zębów jest do poprawy,a plomby do wymiany,z zastrzeżeniem,ze nie wiadomo,co dzieje ...

lek. dent. Marcin Mikołajczyk

ulica Skalskiego 5/146
42-500 Będzin

Od lat leczymy zęby już całą rodziną u Pana Marcina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm, wiedza, doskonałe pomysły leczenia zębów, a to wszystko za rozsądną cenę. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług innego dentysty.
Opinia dodana przez: Bartosz Breguła

Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Bursztynowa 2/34
42-500 Będzin

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.

lek. dent. Karolina Żmuda

chirurgia naczyniowa
Bema 14
Będzin

Do pani dr trafiłam z synem w wieku przedszkolnym, jak mi się wydawało "trudnym przypadkiem", u Pani doktor nie było żadnego problemu z zaleczeniem zębów a plomby robione w zębach mlecznych trzymają się do dziś (jest w 5 klasie) i nic się nie działo po drodze. Do tego każda wizyta była wyczekiwana a syn zasiadając w fotelu mówił, że dziś to nawet dwa ząbki Pani doktor da zrobić. Najwyższa ocena ...
Opinia dodana przez: Kasia M.

lek. dent. Paweł Tarabuła

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Każdy lekarz popełnia błąd . Ale nie od razu mówi się że jest najgorszy dla mnie to jest na prawdę dobry stomatolog . Pojechałam gdzie indziej to mi zniszczyła zęby pokierowano mnie do dr. Pawła Tarabuły żeby mi to zrobił jak zobaczył to powiedział że kto to robił jest tragedia musiałam usuwać zęba bo miałam martwego . Obsługa jest bardzo miła wszyscy są bardzo mili i zgrani jak najbardziej polecam ...

Iwona Dorobisz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 1/10
42-500 Będzin

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)

lekarz Agata Adwent

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT