Lekarze Stomatolog Sosnowiec

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Teresa Glińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera!!!

lekarz Ewa Tomicka-Wydrychiewicz

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Pod każdym względem lekarz godny polecenia. Bardzo ważne, że Pani Doktor ma na względzie przede wszystkim dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Prywatne Gabinety Lekarskie
Będzińska 50
41-200 Sosnowiec

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lek. dent. Bożena Wilczewska

Chirurg stomatolog

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lek. dent. Tomasz Janic

Zakład Opieki Stomatologicznej "SAWDENT-POGOŃ"
ulica Będzińska 14
41-200 Sosnowiec

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Zbigniew Piniecki

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)

lek. dent. Katarzyna Dawidenko

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Pani doktor poza tym że jest piękna szczupła kobieta jest też znakomita profesjonalistka. Tak mi wyleczyła moje kiełki 😊że do tej pory nie odczuwam dyskomfortu. Zawsze mnie ratuje z opresji. To najlepszy stomatolog jakiego znam a była w wielu gabinetach. Działa z misją zaangażowaniem, jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję pięknie.
Opinia dodana przez: Adriana Syposz

lek. dent. Joanna Gasztych

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo empatyczna i miła Osobą. A przede wszystkim merytoryczną. Zawsze tłumaczy jaki mamy stan rzeczy i jaki ma plan, dopiero po konsultacji z pacjentem podejmuje stosowne działania. Chodzę do Pani Doktor kilka lat i jestem baaardzo zadowolona z Jej opieki i przeprowadzonego leczenia. Polecam!!!

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

Ireneusz Chwastek

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Super dentysta i pomoc dentystyczna tez, profesjonalny i swietny fachowiec , przesympatyczny polecam
Opinia dodana przez: teresa

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.
Bardzo miła Pani Doktor, zna się na tym co robi i potrafi pomóc pacjentowi. Dobry stomatolog, godny polecenia

lek. dent. Aleksander Kluczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów "Zdrowie" s. c.
ulica Wieczorka 2D
41-200 Sosnowiec

Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam się na wizytę w krótkim terminie. Pan Aleksander już czekał, żadnej kolejki. Wszystko poszło sprawnie, bezboleśnie i fachowo. Lokal lśni czystością. Ceny umiarkowany. Mam bardzo fajne plomby i ściągnięty kamień. Dziękuję Panie Aleksandrze.
Opinia dodana przez: Irina

lek. dent. Iwona Kata

Staropogońska 53
21-200 Sosnowiec

Bardzo dobra dentystka,dokładna!!! Leczyłam u niej zęby przez jakiś czas i nie narzekam. Do tego pięknie odbudowała mi górną dwójkę,która się świetnie trzyma już chyba 4 rok. Polecam :) Leczy bardzo długo,plombuje,oczyszcza.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mateusz Wajdzik

DENTILUX
Kaliska 27
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

Monika Duda

Sosnowiec

Polecam każdemu. Kiedyś leczyłem jedynkę u innej pani stomatolog. Na moje pytania (zadawanie ich jest trudne z ustami pełnymi przyrządów i watek) odpowiadała monosylabami. Jedynkę złamałem na krokiecie tydzień po wizycie. Pani Monika Duda objaśniła mi wszystkie warianty i charakter leczenia i założyła plombę, która przetrwała kilka lat dłużej niż gwarantowała. To samo muszę powiedzieć o następnej plombie. Jeśli ktoś chce fachowej i kulturalnej usługi stomatologicznej - polecam! Artur Królica

lek. dent. Małgorzata Chłosta

NZOZ Centrum leczenia zaburzeń OUN i wspierania rozwoju dzieci "Kangur"
ulica Hallera 16
41-200 Sosnowiec

U Pani doktor leczę się kilkanaście lat, wcześniej co chwilę zmieniałem stomatologów(z jakich powodów można się domyśleć). Z całego serca polecam 👌🙂
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anetta Ligienza-Świderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk
ulica 11 Listopada 171/A
41-200 Sosnowiec

Gdzie teraz przyjmuje Pani dr? Prywatnie czy na nfz? W anet med już dawno nie. Bardzo dobry stomatolog. Polecam z,czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Beata