lek. dent. Iwona Piasta-Ocetek

Pani doktor Iwonka pracę wykonuje solidnie ,uczciwie ,efektywnie oraz bardzo estetycznie. Pani doktor jest osobą kompetentną ,profesjonalną ,miłą i sympatyczną. Dziękuję za pomoc jestem bardzo wdzięczna i mega zadowolona. Bardzo Polecam

Cudowny człowiek i świetny specjalista. Dawno nie miałam do czynienia z tak prafesjonalnym i rzetelnym podejściem lekarza. Od teraz lubię wizyty u dentysty. Polecam

Nie nie nie polecam. W Indiach na ulicy robią lepsze plomby . Naciąga, nie leczy. Godzinę robi to, co profesjonalista w 3 min(nie licząc utwardzenia światłem)

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem w swojej specjalności. Miła, uprzejma,odpowiedzialna, przykładająca się do swojej pracy.