Lekarze Sosnowiec

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Cwiczyłam z panią Kasią 3 miesiące i udało mi się schudnąć 12 kg. Reweelacyjna kobieta, energiczna, z zapałem, wesoła. Gorąco polecam.

lekarz Monika Nowicka

Anestezjolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Pani doktor profesjonalna, zaangażowana, uprzejma, ciepła. Polecam serdecznie. Dziękujemy za dobre serce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
41-219 Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Janusz Sznajder

Żeromskiego 14/5
41-200 Sosnowiec

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Elżbieta Stańkowska

Grottgera 12
41200 Sosnowiec

Kompetentny, empatyczny cierpliwy lekarz. Doskonale relacje z pacjentem.Dokladana diagnoza. Leczy ciało i duszę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Katarzyna Pstraś

ulica 1 Maja
44-200 Sosnowiec

Dr Pstraś jest najwspanialszym lekarzem u którego byłem. Swietny kontakt i genialna opieka! serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: snawrocki

lek. med. Artur Kula

Lekarz rodzinny

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pan doktor Kula to wspaniały lekarz, ale też bardzo dobry człowiek. Życzliwy z podejściem do pacjenta, potrafi rozładować stres związany z wizytą. W 2005r. kiedy moja Mama staruszka potrzebowała pomocy, przez przypadek trafiłam na tego lekarza. Zaraz przyjechał, sprawił, że moja Mama czuła jakby ktoś bliski z rodziny ją badał.Przez pół roku,do ostatniego dnia życia mojej Mateńki opiekował się nią.Kazał dzwonić w każdej chwili, gdyby zaistniała taka potrzeba. Byłam zaskoczona ...
Opinia dodana przez: Krystyna Ch.

lekarz Michał Jędryczka

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Sosnowiec
Modrzejowska 32B
41-200 Sosnowiec

Lekarz godny polecenia. Uprzejmość życzliwość tego lekarza a także wrażliwość na ból sprawia że idę na wizytę bez żadnych obaw.

lekarz Grzegorz Słonka

Pulmonolog, Internista

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wawel 15
41-209 Sosnowiec

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista, ale przy tym bardzo ludzki i oddany pacjentowi. Potrafi tez przywitać z uśmiechem co w dzisiejszych czasach jest bardzo zadkie. Dziekuje Panu doktorowi i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard O

lekarz Bożena Kozubowska

ulica Lubelska 33/23
41-219 Sosnowiec

Bardzo sympatyczny lekarz. Tłumaczy wszystko wyczerpująco, zleca bez zwłoki niezbędne badania, a przy tym jest bardzo uprzejma i kulturalna. Mocno polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Skiba

Ordonówny 11a/12
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Prywatne Gabinety Lekarskie
Będzińska 50
41-200 Sosnowiec

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

lekarz Marta Frejowska

Poradnia dla Kobiet
Niepodległości 17
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor Marty. Wieczorem telefon, rano wizyta, prześwietlenie i diagnoza. Pani doktor jest osobą kompetentną, miłą i przyjazną dla pacjenta. Napewno będę polecał panią Martę swoim znajomym. Jarosław z Będzina.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Andrzej Hoffmann

Internista, Kardiolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Barbara Budniak-Mikuszewska

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Rejonowa nr 2
Niwecka 16
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz internista. Z sercem podchodzi do pacjenta. Cierpliwa, uczynna, kompetentna, empatyczna. Lekarz z powołania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Dominika Janiszewska

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Jest lekarzem sumiennym-rzetelnym,posia- dającym dużą wiedzę w zakresie okulistyki a w dodatku jest bardzo uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

NZOZ ZLA PRZYCHODNIA POGOŃ Sp. z o.o.
ulica Grota-Roweckiego 37
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lekarz Małgorzata Wojcieszyn

Gastrolog, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Dostałam numer telefonu do pani doktor od znajomej, która również leczyła u niej swoje dzieci. Leczyłam u pani doktor dwójkę moich dzieci. Każde z nich miało inny problem. Pani doktor wysłucha, wytlumaczy. Jest bardzo miła. Dzięki pani doktor moje dzieci zostały wyleczone. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

lekarz Irena Bożkiewicz

Reumatolog, Internista

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.