Lekarze Sosnowiec

Neurochirurg

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie. Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''. Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Katarzyna Jankiewicz-Ziobro

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest cudownym lekarzem ma wspaniałą osobowość i potrafi słuchać ze współczuciem, jest bardzo dokładna, precyzyjna i zaangażowana w swoją pracę. Widać że kocha swój zawód, interesuje się dobrem i zdrowiem swych pacjentów. Lekarka z powołania godna polecenia !
Opinia dodana przez: Barbara
Bardzo spokojny, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie zdziera z pacjenta morza pieniędzy, skupia się na leczeniu. Polecam :)
Opinia dodana przez: Ania

dr Piotr Dunal

Psychiatra

Sosnowiec

Świetny specjalista, oraz niezwykle uprzejmy człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Spokojny, wyrozumiały, o wysokim poziomie kultury osobistej. Zaangażowany w proces leczenia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z kontaktu telefonicznego.Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mariola Rabsztyn-Lebensztejn

Internista, Diabetolog

ulica Będzińska 26/24
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo miłą , kompetentną osobą . Wysłuchuje pacjenta bardzo uważnie , tłumaczy w sposób prosty zawiłości leczenia. Jest świetnym specjalistą poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu.Polecam .
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Witold Tomalski

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Pana doktora spotkałam na swojej drodze 2 lata temu i dzięki niemu żyję okonao embolizacji tetniaka muzgu Pan doktor to naprawdę człowiek anioł zesłany od Boga ,zresztą cały oddział neurochirurgii w Sosnowcu to wspaniali ludzie nie jestem że Śląska a mimo to bardzo ciepło zostałam przyjęta pełny szacun i zwykłe niezwykłe dziękuję za 2 życie
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariusz Drabik

Internista, Kardiolog

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Dziś pierwszy raz byłam u Pana doktora . Lekarz z powołania! Super lekarz nikt skrupulatny , dokładny. Oby więcej było takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Pacjenkta

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Neurolog

Dworska 1
41-200 Sosnowiec

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

mgr Ewa Chwałowska

Fizjoterapeuta

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Polecam z całego serca Panią doktor. Jest przemiła,uprzejma i kompetentna. Poświęca czas dla pacjenta,wszystko tlumaczy tak,żeby było zrozumiałe.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Kamil Zamarło

ulica 11 Listopada 6/88
41-208 Sosnowiec

Doktor z powołania!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Polecam z całego serca! Wysłuchał na spokojnie pacjenta, a następnie przeszedl do postawienia diagnozy. Oby więcej takich specjalistów!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Iwona Lachór-Motyka

Centrum Pediatrii
41-219 Sosnowiec

Wyrozumiała, cierpliwa, dociekliwa, kompetentna. Zajmuje się pacjentem nie licząc czasu, tylko dobro dziecka. Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Internista, Lekarz medycyny pracy

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Dorota Pakaszewska-Marcol

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

jest super lekarzem bylam tam pierwszy raz i postawila mi diagone zacme

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

mgr Katarzyna Kapral

Psycholog, Psychoterapeuta

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psychoterapeutka. Pomogła mi zrozumieć mnóstwo rzeczy z jakimi się borykałam. Nazwać wiele emocji . Pani Kasia pomogła mi stanąć na nogi wtedy gdy było mi trudno w życiu. Choć od terapii minął jakiś już czas, widzę dziś również długofalowe pozytywne skutki terapii. Bardzo Pani dziękuję! Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jolanta Bakalarz-Rzepiak

Neurolog

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

Bardzo miła i uczynna osoba. Jest zaangażowana w leczeniu pacjenta, posiada dużą wiedzę i dba o doprowadzenie leczenia do końca. Wyjaśnia szczerze wszelkie niejasności. Polecam gorąco wszystkim taką opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Jakub Sikorski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jeżeli dalej zastanawiacie się nad wyborem Doktora to naprawdę warto umówic się na wizytę do tego,,człowieka,, Jestem już po trzech artroskopiach kolana i naprawdę wiem co mówię a raczej piszę.Ostatni zabieg wykonywał dc.Sikorski i szczerze mówiąc przywrócił mi wiarę w Medycynę.Po 3 tyg.odstawilem kule.Po 6-7tyg.wracam praktycznie do 100%sprawności...Dodam że przy poprzednich 2 zabiegach moja rekonwalescencja trwała pół roku:ból,ciągle krwiaki ,uciekające kolana i bardzo żmudna rehabilitacja...Naprawdę Mega dziękuję Panu doktorowi a ...
Opinia dodana przez: Daniel

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ "ANET - MED" Centrum Medyczne
11 Listopada 171A
41-219 Sosnowiec

Pomimo tego, że panikuję przed każdą wizytą u stomatologa do tej przemiłej i przede wszystkim kompetentnej Pani chodzę gdy tylko zajdzie potrzeba. Cechuje ją profesjonalizm, empatia i pogoda ducha.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Barbara Adamus-Proszowska

Naftowa 69a lok. 5
41-200 Sosnowiec

Jest wspaniałym lekarzem, zodpowiednim podejściem do dziecka, które jest tak ważne dla małego pacjenta. Jest to lekarz który nie stosuje od tak Antybiotyku, tylko leczy lekami i syropami które nie szkodzą dziecku i nie osłabiają organizmu. Bardzo profesjonalna lekarka prowadzi moje bliżnieta już 4 lata. Od maleńkiego kiedy to na pogodowiu nie otrzymałam wystarczającej pomocy. POLECAM GORĄCO
Profesjonalna i kompetentna, zawsze wszystko wytłumaczy tak aby pacjent miał pełny obraz tego co będzie wykonywane. Dzieci również z chęcią chodzą do Pani doktor.