lekarz Witold Tomalski

Znòw zaczynam się cieszyć się życiem. Szczerze polecam Pana doktora Witolda Tomalskiego każdemu kto potrzebuje pomocy lekarza takiej specjalizacji. Jest lekarzem, ktòry śmiało można powiedzieć, uratował mi życie. Pan doktor stentował skomplikowanego tętniaka mózgu. Bardzo dziękuję!!!!!

Najlepszy, najwspanialszy, kompetentny Doktor jakiego znam, niesamowite podejscie do pacjenta, uprzejmy, dokładnie omówi dany przypadek. To niewiarygodne że tacy lekarze jeszcze istnieją. Dziękuje za pomoc!!!

Jest to lekarz który operowal moja córkę.Jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałam. Kompetentny,wykonuje swoją pracę wzorowo.Godny zaufania! !!!