Lekarze Sosnowiec

lekarz Agata Łuczyk

Anestezjolog

Woj.Szpital Kliniczny nr.5
41-200 Sosnowiec

Fantastyczna lekarka z powołania. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Bezbłędna diagnoza i szybkie leczenie. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Cezary Ruszkiewicz

Gabinet Stomatologiczny Joanna Zabierzewska
Dworska 12/32
41-219 Sosnowiec

Rzeczowy,uprzejmy,cierpliwy,kompetentny. Pan doktor przywrócił mnie do zdrowia oraz wskrzesił moją wiarę w lekarzy z powołania. (leczenie 100% NFZ)!
Opinia dodana przez: Sylwia
BARDZO DOBRY LOGOPEDA. GODNA POLECENIA. INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO DANEGO DZIECKA.

lekarz Marcin Musiewicz

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariusz Malczyk

ul. Stawowa 3/16
41-214 Sosnowiec

Witam wszystkich byłam pierwszy raz u lekarza na wizycie .Musze powiedzieć ze byłam pod wrażeniem jak uprzejmy .Dokładnie mówił o chorobie ,co nie zdarza się u innych lekarzy .Polecam wszystkim .
Opinia dodana przez: ika

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Anna Wirska-Sanicka

Dermatolog

1-go Maja 14
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, chociaż wiem, że zwiększenie liczby pacjentów nie będzie dla mnie korzystne. Już teraz na wizytę kontrolną trzeba długo czekać. Leczenie, które zaleciła mi Pani Doktor, bardzo szybko dało pierwsze rezultaty. Wiem, że w moim przypadku, konieczna jest cierpliwość i systematyczne leczenie, ale dzięki zaordynowanym środkom widzę istotną poprawę. Mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę, że leczenie zostało zakończone:) Pani Doktor jest osobą bardzo ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Piotr Janusiewicz

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Pań doktor wykazuje ogromną empatię wobec swoich pacjentów poza tym jest świetnym fachowcem godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agata Gruszka

Internista, Kardiolog

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Ligienza

Centrum Medyczne "Gwiezdna"
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec

Szybka konkretna wizyta z receptą. Na miejscu od razu mogłem zamówić okulary. Duży wybór oprawek. Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Tomasz Kłopotowski

Internista, Toksykolog

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Witam chciałam z całego serca podziekować Ordynatorowi Oddziału Toksykologii panu dr Tomaszowi Kłopotowskiemu oraz całemu personelowi oddziału toksykologii za uratowanie mi życia w maju 2020 trafiłam na oddział toksykologii w bardzo złym stanie!!Pan ordynator uratował mi życie i jestem mu za to bardzo bardzo wdzięczna.Dziekuje Alicja K.
Opinia dodana przez: Alicja K.

lekarz Tomasz Majewski

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Lekarz z powołania. Miły uprzejmy ale jak trzeba stanowczy. Ile razy jestem u Pana Doktora na wizycie wychodzę w dobrym nastroju .
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Bożena Wilczewska

Chirurg stomatolog

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

Spółka cywilna "Inter-Med"
ulica Kilińskiego 14/4
41-200 Sosnowiec

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Katarzyna Krysik

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Cudowna osoba. Empatyczna, kompetentna .Lekarz godny polecenia. Po kilku wizytach u innych okulistów, po których nabawiłam się traumy, Pani doktor wytłumaczyła, uspokoiła i wyleczyła. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Łukasz Kołaczek

Radiolog

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Świetny radiolog, bardzo dokładnie opisuje badanie obrazowe i zauważa rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Grzywna-Rozenek

ulica Piwnika Ponurego 12c/6
41-200 Sosnowiec

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Katarzyna Strzelec

Gabinet Okulistyczny
Wspólna 6/1
Sosnowiec

Godna polecenia kompetencje i podejście do pacjenta na duży plus wcześniej byłem pacjentem u innych lekarzy i nie byłem tak dokładnie zdiagnozowany chociaż były droższe wizyty gabinet w dobrej lokalizacji parking bezpłatny

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

CENTRUM DIALIZA - OPIEKA SPECJALISTYCZNA
Jabłoniowa 27
41-200 Sosnowiec

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek