lekarz Paweł Stróżyński

Lekarz z powołaniem do zawodu.Pelba kultura osobista.Umie wytłumaczyć każdy problem nie ignoruje tego co się mówi.

Lekarz pod każdym względem profesjonalny. Godny zaufania, bardzo wysoka kultura osobista, indywidualne podejście do każdego pacjenta i pełne zaangażowanie zarówno prywatnie jak i z NFZ.

Trochę mi to czasu zajeło ;-) synuś ma już rok i 4 miesiące ;-) Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w życiu !!!! Pomimo młodego wieku kompetencji ,uprzejmości i rzetelności powinni się od Niego uczyć starsi lekarze!!! Tak trzymać Panie Doktorze !! Bardzo za wszystko dziękuje po raz kolejny;-)

Bardzo za wszystko dziękuje po raz kolejny;-)

Człowiek o złotym sercu. Powinnien dostać order za swoje podejście do pacjentek. 100 % oddania w sytuacji w ktorej znajduje się kobieta. Czy to po poronieniu czy po szczesliwie zakonczonej ciąży. Dziękuję za ten poświęcony czas i pomoc.

Jestem niesamowicie zaskoczona podejściem Pana Pawła do pacjentki. Życzę sobie, aby każdy ginekolog w taki sposób podchodził do swojego zawodu. Trafiłam do Pana Doktora w momencie kiedy moja Pani doktor, która prowadziła moją pierwszą jak i teraz drugą ciążę zbagatelizowała problem. Pan Doktor wysłuchał mnie, zlecił masę badań, których Pani Doktor nie potrafiła zlecić podczas dwóch wizyt, nawet kiedy widziała, że problem nie ustępuje. Otrzymałam obszerne, rzeczowe wyjaśnienia. Ten lekarz stwarza taką atmosferę, że pacjentka w żaden sposób nie czuje się skrępowana. Polecam szczerze i nie dziwię się, że w tej chwili Pan Paweł ma tak odległe terminy.

polecam, fachowy i przyjazny lekarz, rzeczowy, miły kompetentny, godny polecenia, ludzkie podejście do pacjentki

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialam doczynienia. Cierpliwie slucha i z sercem doradza... swietny fachowiec z zapalem do pracy.

Powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się w moim przypadku idealnie. Dr Paweł Stróżyński jest moim trzecim ginekologiem i wiem już, że ostatnim. Nigdy go nie zmienię. Wcześniej miałam do czynienia, niestety, z rutyniarzami, łasymi na kasę. Dr Stróżyński to kompletne przeciwieństwo. To młody, ale niesamowicie kompetentny, rzetelny i uważny lekarz. Lekarz z powołania. Każdej pacjentce poświęca maksimum uwagi, wszystko woli sprawdzić dwa razy, niż miałby coś przeoczyć. On rzeczywiście PRZEJMUJE SIĘ pacjentką i czerpie niesamowitą frajdę z tego, co robi. Widać, że kocha swoją pracę. Chodziłam do podobno "najlepszych ...

Chodziłam do podobno "najlepszych specjalistów", którzy tylko czekali na to, aż mój portfel się otworzy, szczerze, nie wierzyłam już, że znajdę dobrego ginekologa. A jednak znalazłam go w osobie dr Stróżyńskiego. Prowadzę u niego ciążę, pan doktor nie rozkłada bezradnie rąk, kiedy zaczynają się problemy, zleca wszystkie wymagane badania, sprawdza dosłownie WSZYSTKO. Więcej takich lekarzy!

LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!!TELEFON ODBIERA ZAWSZE LUB EWENTUALNIE ODDZWONI.ZAJĄŁ SIĘ MNĄ I ZAWSZE OFEROWAŁ POMOC.TERAZ NA JEDNĄ PROŚBĘ POMAGA MOJEJ SIOSTRZE I BRATOWEJ KTÓRE ZACHOROWAŁY NA RAKA SZYJKI MACICY.KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I FACHOWA POMOC.POLECAM.