dr n. med. Marek Kaleta

Ortopeda, Traumatolog

Wielkie dzięki, że jeszcze są tak wspaniali ludzie,a szczególnie pan doktor Marek Kaleta,dzięki niemu moja żona może funkcjonować normalnie.

Dr Kaleta leczył moje rtopedyczne schorzenie i uważam,ze jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma znakomite podejście do pacjenta, jest zainteresowany przebiegiem leczenia. Polecam.

Witam ,takich lekarzy jak dr.Kaleta powinno być więcej ,jest dobrym lekarzem,ma wiele szacunku do pacjeta ,nie traktuje ludzi z góry,jest po prostu Wspaniały .

Wspaniały lekarz,doskonały fachowiec,jestem wdzięczna za wykonanie kappoplastyki i modle się w Częstochowie ,że trafiłam na tak wspaniałego ,Prawdziwego Lekarza z powołania,który ma nie tylko złote ręce ale i serce.Bardzo dziękuję.Z poważaniem Małgorzata Ś.z Częstochowy

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę.