Rtg Sosnowiec

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Poświęcił mi bardzo dużo czasu w trudnej chwili i wspaniale się mną zajął. Prze zabiegiem dokładnie poinformował na czym będzie wszystko polegało oraz mogliśmy razem zastanowić się nad rodzajem terapii dla mnie najlepszej. Po zabiegu również miałam w nim oparcie oraz możliwość zawadnia mnóstwa pytań i na każde dostałam rzeczową odpowiedź. Polecam jak najbardziej bardzo kompetentny.

Opinia dodana przez: Teres

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Opinia dodana przez: Kaśka

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu

al. Zwycięstwa 6 lok. 5
41-200 Sosnowiec

Doktor prowadził moją ciaże oraz wykonywał cesarskie cięcie, jednak nie jestem zadowolona z wizyt u niego, zmieniłam lekarza. Całkowicie złego słowa nie mogę na niego powiedzieć, zawsze wyczerpująco odpowiadał na nurtujące mnie pytania i interesował się mną podczas pobytu w szpitalu, gdzie również pracuje. Dr. Jest uprzejmy, na wizycie panuje przyjemna, luźna atmosfera i to tyle. Dr zapominał o badaniach, musiałam mu o nich sama przypominać oraz sugeruje wykonanie badań w swoim prywatnym gabinecie . W dodatku źle obliczył termin, miałam ich aż trzy i dopiero ostatni okazał sie w miarę prawidłowy, co potwierdziły dwa badania usg, ktore nie były wykonane u niego. Ponad to źle dobrał metodę antykoncepcji (nie wykonał zadnych badań przed tym) i teraz muszę zmagać sie i leczyć juz u innego lekarza zniszczoną gospodarkę hormonalną. Zawiodłam sie na doktorze.

Opinia dodana przez: v.

Badania RTG w mieście Sosnowiec