lekarz Daria Dranka-Bojarowska

Z całego serca dziękuję Pani doktor Darii i polecam każdemu. Pani doktor jest cudotwórcą, zoperowała mi olbrzymią przepuklinę , podjęła się ciężkiego zadania, którego nikt w Polsce nie chciał się podjąć. Przeszłam wcześniej 6 operacji, Pani doktor naprawiła szajs, który zostawili w moim brzuchu inni lekarze. Dała mi szanse na nowe, lepsze życie, dała mi motywację i uratowała mój stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę, empatię i poświęcony czas. Razem z innymi lekarzami Oddziału Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Szpitalu Klinicznym w Katowicach Ligocie uratowała moje życie. Doktor Daria to piękna i mądra kobieta, lekarz z powołania, poświęcająca swojej pracy kilkanaście godzin na dobę. Piękny umysł, wspaniały człowiek, bezpośrednia i rzetelna. Pozdrawiam Monika Micińska

Pani Dr jest przede wszystkim wysokiej klasy specjalistką w swoim fachu. Z pełną odpowiedzialnością mówię, że Pani Dr uratowała i zmieniła moja życie przeprowadzając operacje, dzięki którym żyję i cieszę się teraz zdrowiem (zabieg wymuszony zapaleniem otrzewnej, kilka miesięcy później zabieg zamknięcia stomii). Podczas leczenia uzyskiwałem szczegółowe informację nt. planu leczenia. Moja historia chorobowa jest względnie złożona (chłoniak, zapalenie otrzewnej, stomia), jednak dzięki takim ludziom jak Pani Dr dzisiaj cieszę się pełnią życia. Do tego w kontakcie Pani Dr jest niezwykle serdeczną, ciepłą i miła osobą. Jest zainteresowana przypadkiem i ...

Do tego w kontakcie Pani Dr jest niezwykle serdeczną, ciepłą i miła osobą. Jest zainteresowana przypadkiem i mocna zaangażowana w plan leczenia.
W pełni ufam Pani Dr i polecam każdemu takiego chirurga.

Szczerze...nie wiem co właściwie o niej pisać. Chociaż...już to, że na kierownika bloku operacyjnego wziął ją sam profesor, to świadczy o tym, że to kobieta o nietuzinkowych talentach, świetnie zorganizowana. W zderzeniu z pacjentem...troszkę może rozczarować. Nie mówię tu, żeby była chamska czy jakoś tak, ale ten jej chłód....to troszeczkę drażni, nawet tak odpycha poniekąd. Nie bardzo pasuje do lekarki, która powinna okazać zainteresowanie pacjentem.