Chirurg Ogólny Katowice

Chirurg ogólny Katowice dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina

szpital w Katowicach Bogucicach

Katowice

Bardzo dobry specjalista , który fachowo i żetelnie omawia chorobę oraz leczenie ,sympatyczny człowiek godny polecenia .
Opinia dodana przez: Jaro

lekarz Dariusz Giełzak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo indywidualnie podchodzący do pacjenta, bardzo elastyczny, a to pozwala kontynuować "normalne" życie po diagnozie raka.
Operacja oszczędzająca przeprowadzona sprawnie i na najwyższym poziomie. Zaufałam mu i teraz będę go polecać wszystkim. Jestem mega zadowolona.

Katowice

Lekarz w 100% profesjonalny i kompetentny. Pan doktor w pełni wyczerpujący sposób wytłumaczył (w ludzki sposób)przebieg mojej choroby i zabiegu jakiego zostałam poddana. Młody lekarz bardzo sympatyczny i ma super podejście do pacjentów .
Opinia dodana przez: Wiola

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Właśnie jestem po operacji tarczycy. Szpital, w którym pracuje pan doktor to miejsce godne polecenia. Całej ekipie serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, przemiłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjentów, a Panu Doktorowi Naglakowi i jego zespołowi towarzyszącemu przy opetacji dziękuję szczególnie za poczucie humoru i doskonale wykonaną robotę.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Wspaniały chirurg. Trafiłam na chirurgię przewodu pokarmowego CSK jako tzw. nagły przypadek, pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym, mimo, że nie miałam skierowania, a i nie był to mój 'rejon'. Z zależało mi jednak, żeby dostać się właśnie do CSK, gdyż tam leczę się w poradni gastrologicznej. Pan doktor dokładnie zbadał mnie na izbie przyjęć, wykonał usg i zdecydował o zostawieniu mnie w szpitalu, w tym samym dniu też ...

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Zielona 2a/3
40-756 Katowice

Kieruję słowa wdzięczności, uznania i szacunku pod adresem Pana Docenta Sławomira Mrowca.
Otóż, w marcu br. w korzystałam z pomocy Pana Docenta i zostałam otoczona opieką jakiej oczekiwałam. Nie lekceważy On wątpliwości pacjenta – rzeczowo omawia istniejące problemy zdrowotne. Jest empatyczny i dobrze zorganizowany. W Jego kontaktach z pacjentem nie istnieje presja czasu. Tworzy miłą atmosferę wolną od napięć. Swoją postawą spokoju, koncentracji uwagi, pełnego zaangażowania, profesjonalizmu wzbudza zaufanie i ...

Chirurdzy ogólni w Katowicach