Chirurg Ogólny Katowice

Chirurg ogólny Katowice dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz

szpital w Katowicach Bogucicach

Katowice

Bardzo dobry specjalista , który fachowo i żetelnie omawia chorobę oraz leczenie ,sympatyczny człowiek godny polecenia .

Opinia dodana przez: Jaro

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo indywidualnie podchodzący do pacjenta, bardzo elastyczny, a to pozwala kontynuować "normalne" życie po diagnozie raka.

Operacja oszczędzająca przeprowadzona sprawnie i na najwyższym poziomie. Zaufałam mu i teraz będę go polecać wszystkim. Jestem mega zadowolona.

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Właśnie jestem po operacji tarczycy. Szpital, w którym pracuje pan doktor to miejsce godne polecenia. Całej ekipie serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, przemiłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjentów, a Panu Doktorowi Naglakowi i jego zespołowi towarzyszącemu przy opetacji dziękuję szczególnie za poczucie humoru i doskonale wykonaną robotę.

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

Katowice

Zainteresowany wyleczeniem pacjenta, a nie odhaczeniem kolejnej wizyty. Potrzebne było USG, wiec aparat do USG wjechał do po chwili gabinetu. Zamiast kolejnego skierowania badanie zrobione tu i teraz. Zabieg operacyjny wykonany bez komplikacji, problem wycięty, zagojony i zapomniany. Do tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Kontynuuję moją opinię... Mimo, że nie miałam jakoś bardzo poważnego zabiegu, pan doktor poświęcił mi swój czas i uwagę również w okresie mojej rekonwalescencji, jak i na wizytach kontrolnych. Wykazał się też dużym zrozumieniem, gdyż moje 'schorzenie' było dla mnie bardzo wstydliwe. Z dr Cioskiem jest też możliwy kontakt telefoniczny, choć ja oczywiście starałam się jego nie nadużywać. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze... :) Pacjentka Krystyna... SJO WLK SUM :)

ulica Zielona 2a/3
40-756 Katowice

Kieruję słowa wdzięczności, uznania i szacunku pod adresem Pana Docenta Sławomira Mrowca.

Otóż, w marcu br. w korzystałam z pomocy Pana Docenta i zostałam otoczona opieką jakiej oczekiwałam. Nie lekceważy On wątpliwości pacjenta – rzeczowo omawia istniejące problemy zdrowotne. Jest empatyczny i dobrze zorganizowany. W Jego kontaktach z pacjentem nie istnieje presja czasu. Tworzy miłą atmosferę wolną od napięć. Swoją postawą spokoju, koncentracji uwagi, pełnego zaangażowania, profesjonalizmu wzbudza zaufanie i zapewnia tak bardzo potrzebne pacjentowi poczucie bezpieczeństwa.
Życzę Panu dalszej pięknej kariery zawodowej, prestiżowych nagród, społecznego uznania, poczucia osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pomyślności w każdej dziedzinie życia.
Bardzo dziękuje - Z.K. z Zabrza