Lekarze Chirurg ogólny Katowice

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Tomasz Kargul

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marcin Musiewicz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Anna Olender

Chirurg plastyczny

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.
Opinia dodana przez: Nadia

lekarz Aleksandra Wawrzak

Sokolska 46 lok. 2
40-086 Katowice

Lekarka z powołania, Najlepsza. To nie tylko moje zdanie, ale całej mojej rodziny, która miała szczęście trafić na dr. Aleksandrę. Zaangażowanie, rzeczowość, a przy tym empatia i wsparcie. Polecam jak najbardziej

lekarz Sybilla Piekarska

ulica Dekerta 2/2
40-143 Katowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Janusz Wnuk

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Jan Kabat

ulica Broniewskiego 1/27
40-131 Katowice

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Karolina Donocik

klinika 2000
Katowice

Lekarz z powołaniem, ogromną wiedzą i świetnym podejściem po pacjenta, uśmiechnięta. Operowała mnie 3 razy, nie stresowałam się bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Moim zdaniem najlepszy chirurg piersi na Śląsku.
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Manuela Markowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice

Wspaniała, przemiła, znająca się na rzeczy Pani Doktor. Rwanie ósemki bezbolesne, jasno postawiona diagnoza i wyjaśnienie zaleceń po zabiegu. Polecam!
Opinia dodana przez: L.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Przemysław Dydek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

Bardzo polecam pana doktora , człowiek anioł. Wszystko wytłumaczy jak wygląda zabieg itp. Jest bardzo pomocny gdy się czegoś nie wie i podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie. Człowiek z powołania ,najlepszy chirurg jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Kurzyński

Chirurg urazowy, Ortopeda

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Paweł Musialski

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dziękuję z całego serca dziś mija 2 lata od mojej operacji nadal żyję i jestem panu bardzo wdzięczna za poświęcony czas i sprawne ręce chirurga pozdrawiam cały zespół lekarzy i cudownych pielęgniarek z ceglana Kasia

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

NZOZ Centrum Medyczne Femina- Poradnia endykrynologiczna osteoporozy
ulica Fliegera 18
40-060 Katowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED
40-952 Katowice

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak