Lekarze Chirurg ogólny Katowice

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Kabziński

szpital w Katowicach Bogucicach
Katowice

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.
Opinia dodana przez: Michał
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Rozmowa z nim jak z przyjacielem, jak byśmy się znali nie od dziś. Zaangażowany, podchodzi kompleksowo do stanu człowieka. Za wszystko dziękuję i gorąco Polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: Miron M

dr n. med. Iwona Marczak-Prośniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Katowice

Super lekarka, nie zamieniłabym na żadną inną , spokój , profesjonalizm, podejście do pacjenta .Polecamy!!!!
Opinia dodana przez: Mariola i Darek

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

Andrzej Naglak

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Właśnie jestem po operacji tarczycy. Szpital, w którym pracuje pan doktor to miejsce godne polecenia. Całej ekipie serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, przemiłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjentów, a Panu Doktorowi Naglakowi i jego zespołowi towarzyszącemu przy opetacji dziękuję szczególnie za poczucie humoru i doskonale wykonaną robotę.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Sławomir Szczuka

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Sebastian Mosiej

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Pytlik

SPZLA W KATOWICACH "MOJA PRZYCHODNIA" - PRZYCHODNIA NR 3
ul. PCK 1
40-952 Katowice

Doskonały specjalista byłam dwukrotnie i za każdym razem perfekcyjnie wykonany zabieg, ślad prawie niewidoczny
Opinia dodana przez: Dominika

dr Aleksander Czajka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Opiełka

"Stamed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Karolinki 1
40-467 Katowice

Bardzo uprzejmy, komunikatywny i kompetentny lekarz, godny polecenia, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.

lekarz Tomasz Bolkowski

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Super lekarz! Komunikatywny, z ogromną wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta. Empatia i profesjonalizm! Kieruje na specjalistyczne badania, wnikliwie analizuje wyniki. Wizyty w Szpitalu w Ochojcu przebiegają w przyjemnej atmosferze i bez pośpiechu, czuje się chęć pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: Żaneta D
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Marcin Zieliński

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Polecam Pana Profesora całym sercem. Jest to wybitny specjalista, empatyczny człowiek i nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie. W szpitalu w Zakopanem stworzył zespół profesjonalnych specjalistów, którzy dali szansę mojemu tacie. Nowotwór złośliwy przełyku. Mój tata był już po przejściach, wcześniej zachorował na glejaka mózgu, mimo to po miesiącu spędzonym w szpitalu wrócił do normalnego funkcjonowania i co więcej może normalnie jeść. Z całego serca dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Piotr Ogniewski

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi dużo czasu tłumacząc na czym polega moja choroba. Otrzymałam skierowanie do szpitala. Gorąco polecam tego lekarza.