Lekarze Chirurg ogólny Katowice

dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

Katowice

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.
Opinia dodana przez: Elia

dr Adam Zaręba

Katowice

SUPER FACHURA!! a przede wszystkim człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta........SERDECZNIE POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: atos

lekarz Jerzy Zdrzałek

MEDISANA Sp. z o.o. Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wyszyńskiego 4
40-132 Katowice

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Daria Dranka-Bojarowska

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
40-608 Katowice

Z całego serca dziękuję Pani doktor Darii i polecam każdemu. Pani doktor jest cudotwórcą, zoperowała mi olbrzymią przepuklinę , podjęła się ciężkiego zadania, którego nikt w Polsce nie chciał się podjąć. Przeszłam wcześniej 6 operacji, Pani doktor naprawiła szajs, który zostawili w moim brzuchu inni lekarze. Dała mi szanse na nowe, lepsze życie, dała mi motywację i uratowała mój stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę, empatię ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Czarnecki

Centrum Soczewek Kontaktowych
Żwirki i Wigury 4
40-064 Katowice

Lekarz K.Czarnecki jest bardzo kompetentnym lekarzem, podchodzącym kompleksowo do problemu zdrowotnego

Krzysztof Kucęba

Chirurg szczękowo twarzowy

Katowice

Ufff, P. Kucęba usuwał mi zęba mądrości zatrzymanego w kości, to było dla mnie ciężkie przeżycie, ale na szczęście dzięki profesjonalizmowi tegoż lekarza nic nie bolało!:-) Gość w porządku, prawie cały zabieg do mnie mówił, upewniał się co jakiś czas, czy wszystko w porządku-serdecznie polecam!

lekarz Jacek Sypniewski

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

dr Paweł Latacz

Chirurg naczyniowy

Katowice

Bardzo dobry specjalista. Konkretny i znający swój fach i mozliwosci. Otwarty na nowoczesne rozwiązania. Ciągle rozwijający swoją wiedzę.

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Michał Dyaczyński

Szpital EuroMedic MEDICAL CENTER
Tadeusza Kościuszki 92
40-519 Katowice

Pan Doktor to mega profesjonalista! Gorąco polecam. Jest uprzejmy i zawsze znajdzie czas- nawet po kilku operacjach. Jest chirurgiem z krwi i kości:)
Opinia dodana przez: Szymon

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

NZOZ EUROKLINIKA
40-767 Katowice

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Jarosław Słota

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Z panem doktorem spotkałam się 8 lat temu ,kiedy zachorowałam po 18 latach drugi raz na raka.Lekarz który mnie prowadził dał mi skierowanie na operację i pożegnał się zemną.Wtedy załamana, przestraszona,zapłakana trafiłam do PANA DOKTORA.W dniu pierwszej wizyty ,już się dowiedziałam jaki będzie mój plan leczenia.Dzięki Niemu przetrwałam chemie operację radiologie.Po roku wyszły mi jakieś niewiadomego pochodzenia zmiany na kościach.Jestem ciągle pod kontrolą onkologa,ale każdy wynik najpierw konsultuję z PANEM ...
Opinia dodana przez: Maria

dr Piotr Starzak

Katowice

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Medycyna straciła prawdziwy skarb. Ja będę zawsze wdzięczna za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Tatiana

Jacek Bołądź

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Pan dr wnikliwie przeprowadza wywiad, przygotowuje do zabiegu, wszystko spokojnie i starannie wyjaśnia, daje szczegółowe zalecenia po operacji, prowadzi wszystko od A do Z jak należy. Na oddziale w szpitalu cisza, spokój, kameralnie, panie pielęgniarki rzeczowe i bardzo miłe. Operacja przepukliny - pełen profesjonalizm, pan dr to fachowiec, widać, że posiada ogromne doświadczenie, wszystko co powiedział - tak było, zaufanie w 100% !!! Dziękuję Panie doktorze, jest Pan wspaniałym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Mieczysław Dziedzic

Dyrekcyjna 6
Katowice

POLECAM PANA DOKTORA GRZECZNY WYTLUMACZY DOLEGAJACY PROBLEM I POWIE CO TRZEBA ROBIC RZEBY BYLO OK:) PRZEDEWSZYSTKIM SKROMNY CZLOWIEK I UMIE SLUCHAC PACJETA -a nie woda sodowa jak u wiekszosci NASZEJ sluzby zdrowia!!! POLECAM i napewno bede korzystac z porad bo jest KOGO

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta

lekarz Tomasz Nitoń

Orkana 18 B/15 A
40-553 Katowice

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

dr n. med. Krzysztof Mandat

Chirurg dziecięcy

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

lekarz Michał Wagner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Danuta