Lekarze Chirurg ogólny Katowice

lekarz Tomasz Gul

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Krzysztof Szaniewski

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Katarzyna Kuśnierz

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trudno opisać w kilku zdaniach jak wspaniałym fachowcem oraz człowiekiem jest Pani Docent. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności są na najwyższym światowym poziomie. Podejmuje się leczenia tam, gdzie inni rozkładają bezradnie ręce. Pani Dr jest niezwykle empatyczna, pełna zrozumienia i cierpliwa, zarówno wobec pacjenta, któremu okazuje dużo wsparcia, jak i rodziny chorego. Niezwykły człowiek i lekarz, który potrafi pochylić się nawet nad ciężkim "przypadkiem". Dziękujemy i polecamy serdecznie!
Opinia dodana przez: Paweł & Małgorzata

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Czesław Kilka

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogdan Zieliński

Stomatologia Barbara i Tomasz Śmigiel
św. Jacka 14
40-019 Katowice

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Grzegorz Ćmiel

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja
Pani Doktor Wolnicka to lekarz z powołania. Potrafi rozmawiać z pacjentem - wszystko wytłumaczy. Dokładnie bada. Jest świetnym lekarzem, który dysponuje ogromną wiedzą zarówno teoretyczną jak i ma praktykę. Polecam

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

lekarz Tadeusz Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam. Fachowość podejście uprzejmość. Bardzo przystępne tłumaczenie procedur. Zabieg bezproblemowy szybki bezbolesny.
Opinia dodana przez: Mariola

Leszek Kostrz

Chirurg ogólny, Onkolog

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej
40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Wojciech Śliwiński

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Artur Caban

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Piotr Loska

ZOZ Aresztu Śledczego w Katowicach
ul. Mikołowska 10 A
40-126 Katowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Janusz Sznajder

ulica Hallera 28F/10
40-321 Katowice

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Małgorzata Wiśniowska

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

GabinetyMed.pl
Kościuszki 175
Katowice

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Zbigniew Gruszka

ulica Gen. Jankego 149
40-617 Katowice

Pacjentem był głuchoniemy , o obniżonej sprawności intelektualnej starszy mężczyzna mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej ,któremu towarzyszyłam jako osoba wspierająca . Wizyta odbyła się 18 pażdziernika 2023 w „Dermedical” w Katowicach przy ulicy Generała Jankego 145. Już pierwsza chwila w gabinecie sprawiła, że poczułam się , że to jest lekarz , który z zaangażowaniem i cierpliwością pochyli się nad pacjentem specjalnej troski. Tak też się stało. Widoczna empatia w stosunku do ...
Opinia dodana przez: Kazimierz