lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

Lekarz medycyny Andrzej Chmielarz ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1988 roku jest specjalistą chirurgii onkologicznej od 1998 roku. Swoje doświadczenie stale rozwijał pracując w Instytucie Onkologii w Gliwicach oraz na kursach zagranicznych i krajowych między innymi z leczenia operacyjnego nowotworów piersi, głowy i szyi, tarczycy, przewodu pokarmowego, trzustki. Brał udział m.in. w stażu z laryngologii onkologicznej w Academisch Ziekenhuis Vrije Universitet MB w Amsterdamie oraz w stażu z chirurgii onkologicznej w Netterlands Cancer Insitute Antoni van Leewenhoek Huis. Ukończył szkolenie z usg narządów położonych powierzchownie (sutek, tarczyca, węzły chłonne).

Specjalizuje się w chirurgii onkologicznej i ogólnej. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem złośliwych i niezłośliwych chorób nowotworowych. Pomaga pacjentom cierpiącym z powodu guzów piersi, znamion barwnikowych, zmian nowotworowych skóry oraz tarczycy. Przeprowadza amputację piersi spowodowaną nowotworem złośliwym, starając się zachować gruczoł sutkowy. Doktor Chmielarz wykonuje również imfadektomie regionalne, czyli usunięcie węzłów chłonnych z okolicy nowotworu.
Jest autorem i współautorem publikacji naukowych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.

Wystawiłabym wyższą ocenę, gdyby się dało. Lekarz, który interesuje sie pacjentem, jest dla niego i z nim podczas choroby. Miły, dyskretny, kompetentny,życzliwy....Serdecznie polecam!

Trafiliśmy z żoną do Doktora Chmielarza z polecenia. Według mnie lekarz nie musi być nie wiadomo jaki życzliwy i uprzejmy. Przecież to też jest tylko człowiek i jak każdy z nas ma słabsze dni. najważniejsze, że jest kompetentny. Jasno określił jaka będzie ścieżka leczenia, możliwe powikłania itd. Żoną zajął się bardzo dobrze, operacja przebiegła bez powikłań i to chyba najważniejsze. Poza tym leczenie jakiegokolwiek raka jest leczeniem wielodyscyplinarnym i ciężko przypisywać zasługi czy niedociągnięcia jednemu lekarzowi. Lekarz zdecydowanie godny polecenia, kompetentny, rzeczowy.

Bardzo kompetentny chirurg,co jest najistotniejsze dla mnie, uprzejmy, udziela wyczerpujących informacji na prośbę, godny polecenia, z dużym doświadczeniem,

byliśmy pierwszy raz prywatnie w Częstochowie a dziś w instytucie tak prywatnie jak i w instytucie mój syn był dobrze potraktowany i otrzymaliśmy wyczerpujące informacje , jakie były nam potrzebne na tym początkowym etapie leczenia

WSPANIAŁY LEKARZ.OPEROWAŁ MOJĄ BABCIĘ JUŻ 4 RAZY. KOMPETENTNY I GODNY ZAUFANIA. ZDECYDOWANIE POLECAM.

WSPANIAŁY LEKARZ.OPEROWAŁ MOJĄ BABCIĘ JUŻ 4 RAZY.
KOMPETENTNY I GODNY ZAUFANIA.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Swietny, godny polecenia chirurg. Profesjonalista i praktyk.

Swietny, godny polecenia chirurg. Profesjonalista i praktyk.

Dobry lekarz... byłam prywatnie i na NFZ, nie było różnicy.

Dobry lekarz... byłam prywatnie i na NFZ, nie było różnicy.

Lekarz życzliwy i kompetentny.Po rozmowie z nim uwierzyłam że wyzdrowieje i tak się stało, na pewno dzięki Panu Chmielarzowi.