Filtruj terminy

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Bogusław Mąka

Chirurg onkolog

prywatna
Sienkiewicza 12 lok. 1
40-031 Katowice

Lekarz godny polecenia - opanowany, konkretny, bardzo dobry chirurg i fachowiec, dla mnie godny podziwu, dwukrotnie mnie operował, wytłumaczył dokładnie jaki będzie przebieg leczenia. Z uwagi na jego ogrom pracy - kilka operacji dziennie, przeglądanie i opisywanie dokumentów operowanych pacjentów ma mniej czasu na rozmowę, ale szczerze polecam.
Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Dominik Bałuka

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Leszek Kostrz

Chirurg ogólny, Onkolog

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej

40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Andrzej Kamiński

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Krzysztof Klakla

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice