Angiolog

Flebolog, Chirurg ogólny

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Wolny termin: 19 Lip o 14:20. Sprawdź inny. # 2
Angiolog Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 23 Lip o 13:00. Sprawdź inny. # 3

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Jestem po wizytach u doktora na zabiegu renova. Jestem zadowolony i ze współpracy z doktorem i z efektu leczenia, bo (odpukać) wszystko jest w najlepszym porządku. wiec z czystym sumieniem mogę polecić.

Opinia dodana przez: A....

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Katowice

Pan Ziaja jest jednym z lekarzy o którym marzy każdy pacjent, o dużych kompetencjach zawodowych. A przy tym uprzejmy, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru. Potrafi wytłumaczyć objawy chorobowe jak i metody leczenia zrozumiale dla każdego laika, jakim jest pacjent. Leczę się u pana doktora od 6 lat. Mój mąż również był leczony przez pana doktora. Jesteśmy przekonani że uratował mu życie.

Opinia dodana przez: Maria

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8

Szanowni państwo pan Paweł Maga to naprawdę doskonały specjalista , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, jeśli można oceniać ludzi którzy poświęcają się pracy bez reszty, to pan Paweł Maga jest na szczycie listy najlepszych Angiologów tego kraju .pragnę serdecznie podziękować za wykonany zabieg, w dniu 05.11.2013 r.

Opinia dodana przez: Ryszard Pidło

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Polecam pana doktora. Uprzejmy, kompetentny, doradzi najlepsze metody leczenia. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.

Opinia dodana przez: Izabela

Wrocław