Prof. Pupka uratował moją rękę i życie.Trafiłam do niego z Zespołem Górnego Otworu Klatki Piersiowej (TOS).Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się resekcji żebra, a ja skazana byłam na ból i drętwienie ręki.Operację przeprowadził profesjonalnie,miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Moja ręka jest sprawna.Jest najlepszym lekarzem i specjalista od Zespołów Uciskowych.Pomimo tak wielu tytułów jest dostępny dla pacjenta, nie stawia barier w kontakcie.Zaskoczona byłam młodym wiekiem profesora, ale to świadczy tylko o jego wybitnych zdolnościach.Zawsze będę wdzięczna prof. Pupce za uratowanie zdrowia.Ewa.

Złe postawiona diagnoza. Dużo nie brakowało a wykonałby zabieg resekcji żebra, którego nie trzeba było wykonywać - pewnie u wszystkich widzi TOS. Brak doświadczenia w badaniach Dopplerowskich. Bardzo słaby kontakt z pacjentem. Nie słucha co się do niego mówi. Ogólnie bardzo słabo jak na lekarza, który ma na pieczątce 5 specjalizacji ? Jak na swój wiek - kiedy to zrobił ?

byłam dzisiaj o pana profesora,super człowiek,wytłumaczł pocieszył -polecam

byłam dzisiaj o pana profesora,super człowiek,wytłumaczł pocieszył -polecam

Najlepszy specjalista od TOSu(Zespół uciskowy górnego otworu klatki piersiowej) i nie tylko. Potrafi być nie tylko lekarzem ale i wspaniałym przyjacielem który o każdej porze pomoże i wysłucha. Zawsze pod kontaktem. Wspaniały charakter. Człowiek o niesamowitym talencie. Wesoły,uśmiechnięty. Odpowie na każde pytanie. Pozdrawiam Pana Profesora!!! :)))))))

Dziękuję Panu Profesorowi za uratowanie życia i zdrowia. Dzięki niemu mogę się dalej cieszyć każdym dniem. Poważna operacja tętnicy szyjnej wykonana przez Pana Doktora uchroniła mnie przed śmiercią. Dziękuję ogromnie! Pacjentka z Lubina

Trudno jest diagnozowac badajac pacjeta i rozmawiajac przez telefon,cuda jakies czyco?.Dwa w jednym,bez komentarza.

Pan Profesor to swietny specjalista! Uratował mi zycie i dal szanse na normalne życie i realizacje marzen. Moja cała rodzina i ja bedziemy wdzięczni profesorowi do końca zycia.

Świetny lekarz i fantastyczny człowiek.Polecam!

Świetny lekarz i fantastyczny człowiek.Polecam!

lekarz, który zamiast pomóc zaszkodził, powiedział ze konieczny jest zabieg za 1000zł a wcale nie był, nie dostałam rachunku za usługę, bardzo ogolnie ocenia stan zdrowia pacjenta

Pozytywne komentarze pisane przez jedna osobe?..

Pozytywne komentarze pisane przez jedna osobe?..