Prof. Pupka uratował moją rękę i życie.Trafiłam do niego z Zespołem Górnego Otworu Klatki Piersiowej (TOS).Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się resekcji żebra, a ja skazana byłam na ból i drętwienie ręki.Operację przeprowadził profesjonalnie,miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Moja ręka jest sprawna.Jest najlepszym lekarzem i specjalista od Zespołów Uciskowych.Pomimo tak wielu tytułów jest dostępny dla pacjenta, nie stawia barier w kontakcie.Zaskoczona byłam młodym wiekiem profesora, ale to świadczy tylko o jego wybitnych zdolnościach.Zawsze będę wdzięczna prof. Pupce za uratowanie zdrowia.Ewa.

Najlepszy specjalista od TOSu(Zespół uciskowy górnego otworu klatki piersiowej) i nie tylko. Potrafi być nie tylko lekarzem ale i wspaniałym przyjacielem który o każdej porze pomoże i wysłucha. Zawsze pod kontaktem. Wspaniały charakter. Człowiek o niesamowitym talencie. Wesoły,uśmiechnięty. Odpowie na każde pytanie. Pozdrawiam Pana Profesora!!! :)))))))

Trafiłem do profesora do gabinetu z poważną chorobą. Zaproponował mi operację. Po zastanowieniu w domu odnalazłem profesora w klinice we Wrocławiu. Przyjął mnie bez problemu,porozmowiał ponownie i wyznaczył termin operacji. Jest bardzo przystępnym lekarzem. Wcześniej nikt nie wytłumaczył mi mojej choroby. Mam nadzieję że operacja sie uda. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u profesora. Polecam!!!

Jestem młodą osobą (sprawa jest ciężka, ponieważ już 3 lekarzy nie było w stanie mnie zdiagnozować) i do dr Pupki zgłosiłam się jako do osoby ostatniej deski ratunku. Dr nie przejął się moim przypadkiem wcale, ponieważ miałam robione miesiąc przed wizytą badanie USG Doppler gdzie indziej,to stwierdził,że nie ma potrzeby robić tego badania na nowo, mimo,że zapłaciłam normalnie za wizytę (tyle co kosztuje z badaniem). Z tego co wiem, to nie tylko mnie tak potraktował. Na pierwszą wizytę poświęcił mi zaledwie 7 minut.Może miał zły dzień, ale mimo wszystko na kolejną wizytę do niego już nie pójdę

Dziękuję Panu Profesorowi za uratowanie życia i zdrowia. Dzięki niemu mogę się dalej cieszyć każdym dniem. Poważna operacja tętnicy szyjnej wykonana przez Pana Doktora uchroniła mnie przed śmiercią. Dziękuję ogromnie! Pacjentka z Lubina

Uważam że jest to świetny lekarz, faktycznie "nadzwyczajny", czytałam tu też opinie nie najlepsze, nie rozumie skąd te opinie,przecież to jest lekarz a nie jasnowidz. Każdy oczekuje cudu, że pójdzie do lekarza, wyjdzie od lekarza i już jest uzdrowiony,dla mnie jest to lekarz najlepszy.

Złe postawiona diagnoza. Dużo nie brakowało a wykonałby zabieg resekcji żebra, którego nie trzeba było wykonywać - pewnie u wszystkich widzi TOS. Brak doświadczenia w badaniach Dopplerowskich. Bardzo słaby kontakt z pacjentem. Nie słucha co się do niego mówi. Ogólnie bardzo słabo jak na lekarza, który ma na pieczątce 5 specjalizacji ? Jak na swój wiek - kiedy to zrobił ?

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANA DOKTORA ARTURA PUPKA,JEST BARDZO WYROZUMIAŁY,CIERPLIWY,UPRZEJMY,WSZYSTKO BARDZO DOBRZE WYTŁUMACZY BARDZO DOBRZE LECZY SWOICH PACJENTÓW,BYŁAM PIERWSZY RAZ U PANA DOKTORA NA WIZYCIE,I JUŻ CZUŁAM SIĘ JAKBYM DOKTORA ZNAŁA OD WIELU LAT,POROZMAWIA Z PACJENTEM SPOKOJNIE I PRZEDEWSZYSTKIM BARDZO DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ W KOLEJCE BO TYLE JEST LUDZI DO DOKTORA, JA BYŁAM 22 W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ MÓJ NUMER TEL.501427857.DOKTOR PRZYJMUJE W WAŁBRZYCHU RÓWNIEŻ, TYLKO W CZWARTKI:} POZDRAWIAM GORĄCO!!!!!!!!JOANNA WIZYTA KOSZTUJE STO ZŁOTYCH

Wspaniały lekarz a zarazem człowiek! Profesor operował mnie (resekcja I żebra) jako jedyny lekarz dał mi nadzieje, że mogę żyć normalnie, gdzie inni lekarze rozłożyli ręce i nie chcieli mi pomóc. Świetny specjalista. POLECAM!!

Bardzo miły sympatyczny lekarz! Byłam u Pana Profesora pierwszy raz,(mam żylaki),opisał mi dokładnie problem mojej choroby i jak leczyć. Zdecydowałam się na zabieg skleroterpii u Pana Profesora za trzy miesiące. Nie byłam jeszcze u tak dobrego lekarza jak Pan Profesor. Naprawdę Polecam.