Flebolog Wrocław

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Flebolog Wrocław dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Flebolog

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Jestem zachwycona doktorem i efektami leczenia. Doktor to prawdziwy pasjonata, a przy tym normalny człowiek. Z początku u doktora leczyłam żylaki. Obecnie, gdy z nimi już nie ma żadnego problemu zajęliśmy się naczynkami. Doktor Wojciech zastosował metodę Clacs, o której wcześniej nic nie słyszałam. Efekt leczenia zdumiewający, a cała technologia rodem z kosmosu. Doktor Rybak to prawdziwy spec. Pozdrawiam i polecam Doktora. Magda, Lubań

Opinia dodana przez: Magda

prof. dr hab. n. med. Artur Pupka

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Poradnie Specjalistyczne
Wita Stwosza 16
50-950 Wrocław

Prof. Pupka uratował moją rękę i życie.Trafiłam do niego z Zespołem Górnego Otworu Klatki Piersiowej (TOS).Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się resekcji żebra, a ja skazana byłam na ból i drętwienie ręki.Operację przeprowadził profesjonalnie,miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Moja ręka jest sprawna.Jest najlepszym lekarzem i specjalista od Zespołów Uciskowych.Pomimo tak wielu tytułów jest dostępny dla pacjenta, nie stawia barier w kontakcie.Zaskoczona byłam młodym wiekiem profesora, ale to świadczy tylko o jego wybitnych zdolnościach.Zawsze będę wdzięczna prof. Pupce za uratowanie zdrowia.Ewa.

dr n. med. Kinga Chabik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Szpital im. T. Marciniaka Oddział Chirurgii Ogolnej,zastępca ordynatora
Krynicka 51 p.132
Wrocław

Szczerze polecam.Fachowosc kompetencja i kultura.Opanowanie i uśmiech..Jak czytam te wszystkie opinie negatywne to mysle ze jakas niezrownowazona osoba je pisze.I na dodatek nie widziala Pani Doktor na oczy. Jest swietnym lekarzem i super babka

Opinia dodana przez: pacjent
Flebolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Zbigniew Rybak