Lekarze Chirurg naczyniowy Wrocław

- 423
Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii

lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!
Opinia dodana przez: Andrzej
 Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Bardzo profesjonalny doktor.Z czystym sumieniem polecam.Wszystko wytłumaczy oraz przeprowadzi leczenie od a do z będąc pod jego opieką poczujesz się bezpiecznie. Naprawdę pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Jolanta
 Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
Wspaniały człowiek. Bardzo dobry specjalista kardiochirurg o dużym doświadczeniu, pełen profesjonalizmu. Cieszę, że trafiłem pod Jego opiekę. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły lekarz. T. Kamiński.
Opinia dodana przez: Tomasz Kamiński
 Torakochirurg
                                       lek. med. Maciej Nowicki

lek. med. Maciej Nowicki

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Wspanialy Lekarz,Kompetentny,Rzeczowy,Pelen uwagi dla pacjenta,Pelen wyrozumialosci, Troskliwosci..Ja jestem w szoku po wizycie w przychodni.Dr.MACIEJ NOWICKI JEST WZOREM LEKARZA DLA INNYCH...SERDECZNIE POLECAM....renata zdunik
Opinia dodana przez: renata
 Chirurg plastyczny
                                       dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Nie polecam tego lekarza . Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona podejściem Dr. Bieńka i całej placówki. Byłam pacjentką Dr. Bieńka gdy pracował jeszcze w szpitalu we Wrocławiu. Po rozpoznanej chorobie trądzik odwrócony operował mnie wycinając zmiany pod pachami. Dziś gdy zgłosiłam się do niego po kilku latach prywatnie gdy choroba wróciła , po otrzymaniu ode mnie maila klinika kazała mi zgłosić się na pilną konsultację gdyż jak twierdzili konieczne jest ...
Opinia dodana przez: Ola
 Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W ...
Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek
Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam
Bardzo pozytywne wrazenie odniósł na mnie pan doktor. Dokladna analiza problemu. Wytlumaczenie sposobu leczenia.
Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza. Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. ...
Opinia dodana przez: Pola
Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna
Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria
Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj
Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?