Lekarze Chirurg naczyniowy Wrocław

lekarz Wojciech Wilczyński

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS-DUO" s.c. Lucyna Piela, Renata Piela
ulica Długa 11/13
53-657 Wrocław

Bardzo dobry lekarz a w dodatku życzliwy człowiek. Dokładnie potrafi opisać co robi, a w dodatku doradzi w jakim kierunku można dodatkowo pójść. Jest przy tym dokładny.
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Poradnia Gastroenterologiczna
50-403 Wrocław

Byłam u doktora pierwszy i ostatni raz, pan doktor jest niedokładny przekazał mi informację na temat (dałam doktorowi trzy wyniki) jednego schorzenia mówiąc że to początek drogi a drugiego nawet nie zauważył dopiero jak spytałam co z drugim schorzeniem przypisał lekarstwa. Przekazał że do kontroli nie muszę przychodzić tylko po skończonym leczeniu zrobić sama wynik bez skierowania. Jestem bardzo niezadowolona.
Opinia dodana przez: Adela
Pan Stajniak przyjął mnie na pogotowiu po wypadku. Niestety zdjęcia rtg nie obejrzał albo nie zrozumiał. Leżałem 3 dni na obserwacji i wszyscy twierdzili, że jestem tylko ogólnie potłuczony. Po wyjściu ze szpitala okazało się, że mam 2 złamania. Ciekawe jak by się to skończyło dla kogoś kto nie skorzystałby później z wizyty prywatnej gdzie indziej. Albo dla kogoś kogo na wizytę prywatną nie stać...

dr n. med. Kinga Chabik

Chirurg ogólny, Flebolog

Szpital im. T. Marciniaka Oddział Chirurgii Ogolnej,zastępca ordynatora
Krynicka 51 p.132
Wrocław

Chciałabym napisać coś dobrego o Pani Doktor, aczkolwiek nie mogę. Po wizycie mojej mamy u P.Doktor, byłyśmy załamane. Mam wrażenie, że Pani Doktor minęła się całkowice z powołaniem. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, niemiła atmosfera, oraz całkowicie zdołowała moją mamę. Nie dała jakiejkolwiek nadziei. Po obejrzeniu stwierdziła "To na pewno nie jest tłuszczak", zaleciła "biopsję wycinkową, oraz USG" i od razu na pytanie mojej mamy, myślę, że pytanie naturalne "Czy ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Dariusz Janczak

Chirurg naczyniowy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Lekarz jeden z najlepszych jakich spotkałam na swojej drodze bardzo wrażliwy na ludzkie choroby.Potrafi w jasny i dostępny sposób wyjaśnić zawiłe meandry chorób
Opinia dodana przez: JOANNA
Chodzę regularnie z dzieckiem do poradni szpitalnej na kontrolę i przy zapisie często nawet proszę o zapis do Pani Doktor. Wszystko tlumaczy, zakładała cewnik mijemu niemowlakowi (chlopcu), kontrolowała scyntygrafię i inne badania mojego dziecka od urodzenia do teraz (3rż). Polecam, jest dla dziecka miła, tlumaczy mu co robi a rodzicom objaśnia dosłownie wszystko co potrzeba. Odniosę się też do poprzednich negatywnych komentarzy. Lekarze spóźniają się ponieważ jest to szpital. Czy ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marcin Ziętek

Dolnośląskie Centrum Onkologii
Gołężycka 42 lok. 3
Wrocław

Lekarz z powołania, prawdziwy maestro skalpela. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przekroczyły moje oczekiwania. Dzięki niemu nie tylko odzyskałem zdrowie, ale również poczułem się pewnie i komfortowo w trudnym czasie choroby. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za to, że uratował mi życie. Polecam każdemu, kto szuka doskonałej opieki medycznej.

dr Wojciech Pawlak

Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, chirurg, przemiły człowiek. Miałam usuwaną całkowicie zatrzymaną dolną ósemkę, która w ocenie innych lekarzy była „ trudną ósemką” a sam zabieg ryzykowny (bezpośredni kontakt z nerwem oraz torbiel zęba zatrzymanego). Na pierwszej wizycie Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił, uspokoił. Zabieg przeprowadził perfekcyjnie, bez powikłań. Bardzo polecam Pana Dr W. Pawlaka, master level!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Piotr Gajewski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kosidowskiego 10
Wrocław

bardzo polecam, leczy moje kolana juz od kilku lat z powodzeniem i jak na razie nie muszę iść na operacje na która inni już mnie wysyłali - po prostu przestały mnie boleć. A o opinii o Doktorze najlepiej posłuchać pacjentów czekających pod gabinetem :-)

dr Arkadiusz Gryglak

Chirurg ogólny, Ortopeda

szpital
kamieńskiego73a
Wrocław

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza. Jest sympatyczny, uprzejmy, wiarygodny, stara się przykładać do pracy mimo wszystko. To wszystko prawda, że do specjalistów czeka się po kilka tygodni, a nawet miesięcy, a potem jak już się uda zarejestrować, to na poczekalni czeka się nawet 6 godzin, bo dosłownie co minutę przychodzą do pana doktora pacjenci. Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety. Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z ...

lekarz Jan Węgiel

Ostrowskiego 3
53-238 Wrocław

Mój ulubiony lekarz ☺ bardzo przyjemny i kompetentny . Wyjaśnia wszystko od A do Z . Jest pelen humoru i ludzki przede wszystkim!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Darwish Hamdi

Chirurg ogólny, Proktolog

Hiszpańska 12
Wrocław

dla mnie to nie lekarz, który dla jakichś celów komercyjnych wystawia opis schorzenia niezgodny z prawdą. Jego postępowanie jest nieetyczne. Traktuje pacjenta jak królika doświadczalnego, przepisuje leki co chwila inne jakby testował na zlecenie firmy farmaceutycznej. Wykonuje rektoskopie tak gwałtownie, że sprawia ból i zarysowuje ściankę odbytu. Takie mam wrażenia po 3 wizytach w przychodni szpitala przy ul. Grabiszyńskiej. rezygnuję z jego usług.
Opinia dodana przez: Leszek

prof. Jarosław Leszczyszyn

Chirurg onkolog

EuroMediCare
Wrocław

Nie polecam. Nigdy nie byłam tak z góry arogancko i nieprzyjemnie potraktowana przez lekarza. Lekarz nie dał mi wytłumaczyć mojego problemu z jelitami, który zaczął mi się od dzieciństwa. Ciągle podważał to co mówiłam i powtarzał ze to tylko „moje spekulacje”. Jak pan doktor nie zgadzał się z moim rozumowaniem mógł mnie najpierw wysłuchać i później wyjaśnić czemu się ze mną nie zgadza. Nie wydaje mi się, że pan doktor ...

dr Marcin Temler

Wrocław

Czytając komentarze pacjentów niezwykle się zdziwiłam. Jestem starszą panią na emeryturze i dosyć często przychodzę do gabinetu dr Temlera. Zawsze jednak był w stosunku do mnie miły i sympatyczny, a metody leczenia w 100% skuteczne. Jedno mogę zarzucić to dość częste spóźnianie się do pracy.
Lekarz jest niepoważny. Umawia się na wizyty w szpitalu w Jeleniej Górze i w ogóle nie przyjeżdża. Żadnych informacji nie przekazuje że go nie bedzie. Za nic ma pacjentów. Czekaliśmy z małym dzieckiem prawie dwie godziny gdzie po awanturze dowiedzieliśmy się że go nie będzie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Iwona Radoszko

Sochaczewska 11/2
53-133 Wrocław

Wspaniały lekarz, człowiek z duszą. Bardzo profesjonalnie i z duża empatia. Polecam wszystkim. Lekarz, który nie, zostawi pacjenta bez odpowiedzi na żadne pytanie Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Marek Urbaniak

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Cudowny lekarz. Najlepszy chirurg, na którego trafiliśmy. Jest świetnym specjalistą w gojeniu ran. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jarosław Czuwara

Buczacka 6B / 5
Wrocław

Pan doktor jest bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie. Jest bardzo pomocny i życzliwy. Bardzo polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr n. med. Marzena Dominiak

Chirurg stomatolog

Słubicka 11a lok. U2
53-615 Wrocław

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani profesor, z którym nie spotkałam się wcześniej w żadnym gabinecie - przede wszystkim pani doktor ze mną rozmawiała, co się rzadko zdarza - tzn. mówiła mi co robi, jaki jest dalszy przebieg leczenia, rokowania, alternatywy - jestem pod wrażeniem i wszystkim będę polecała duo-med. Akurat ja miałam ogromny problem z ósemkami nieszczęsnymi i bez chirurgicznego usunięcia nie obeszło się - wszystko w jednym miejscu, nikt ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Włodzimierz Jacyna

Żniwna 6
Wrocław

Co do kompetencji to nie mam zastrzeżeń bo rana zszyta całkiem dobrze ale podejście do pacjenta fatalne. Nieuprzejmy, krzyczy. Każdy jest inny i nie jego zadaniem jest komentowanie czy pacjent jest panikarzem czym nie. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: ewelina