dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Pierwszy raz byłam z wizytą u lekarza tej specjalizacji i oceniam ją wysoko. Osoba kompetentna i wykonująca swój zawód z pasją. Szanuję i podziwiam takich lekarzy. Czas poświęcony pacjentowi jest zupełnie wystarczający. Trafiłam do doktora z polecenia jego stałego pacjenta i nie żałuję. Osoba uprzejma i kulturalna.

Kompetentny, patrzy na organizm jako całość, dokładnie i cierpliwie tłumaczy zarówno chorobę jak i sposób leczenia. Nie spieszy się w czasie wizyty. Jest bardzo uprzejmy i słowny. Godny polecenia.

Świetny specjalista, miły i cierpliwy człowiek. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie zło konieczne.

Byłam u niego trzy razy, ta jedna wizyta była zupełnie niepotrzebna, był nieuprzejmy i niesłowny, mówił, że oddzwoni i nie zrobił tego.Jestem bardzo niezadowolona, mam nadzieję że nie wszyscy są tacy