dr Arkadiusz Gryglak

3,3
3,4
3,5
3,3

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza. Jest sympatyczny, uprzejmy, wiarygodny, stara się przykładać do pracy mimo wszystko. To wszystko prawda, że do specjalistów czeka się po kilka tygodni, a nawet miesięcy, a potem jak już się uda zarejestrować, to na poczekalni czeka się nawet 6 godzin, bo dosłownie co minutę przychodzą do pana doktora pacjenci. Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety. Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z cudem. Z tego co się dowiedziałam pan doktor ma bardzo dobre opinie u jego stałych pacjentów, na mnie wywarł również ...

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza.
Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety.
Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z cudem.
Z tego co się dowiedziałam pan doktor ma bardzo dobre opinie u jego stałych pacjentów, na mnie wywarł również bardzo pozytywne wrażenie.
Myślę, że nie traktuje pacjentów z ignorancją, angażuje się w leczenie, tłumaczy, nie robi łaski, że przyjmuje, jest kompetentny, widać, że ma dużą wiedzę.
Dobrze, że istnieją tacy lekarze jak pan doktor.
Jak zobaczyłam, co się dzieje w publicznej poradni specjalistycznej, zaczynam rozumieć lekarzy, którzy olewają pacjentów, mają gdzieś ich problemy, są naburmuszeni, antypatyczni i podchodzą do nich przedmiotowo, "dla świętego spokoju".
Gdybyście mieli dziennie przyjąć z 50 ludzi, też by Wam się po pewnym czasie odechciało uśmiechać i być miłym.
Jak czekałam na poczekalni było aż czarno od ludzi i dosłownie bili się o kolejność wchodzenia.
Oczywiście nie jest to argument broniący fatalne zachowanie lekarzy względem pacjentów, a raczej "zło konieczne", ale oni są zwyczajnie przemęczeni taką ilością przyjętych.
To jest raczej wina fatalnej sytuacji w Polsce jeżeli chodzi o leczenie na NFZ i beznadziejnej organizacji, a NIE LEKARZY !

Muszę powiedzieć, że pan doktor z tego co widziałam nikomu nie odmówił pomocy, przyjął WSZYSTKICH, a nawet został po godzinach pracy.
Taka postawa jest godna pochwały.
Przy tym nie stroił fochów i nie robił łaski jak 70% lekarzy przyjmujących państwowo.

Uważam, że to znakomity specjalista i liczne kolejki także o czymś świadczą.
100% pozytywne odczucia co do tego lekarza.

Niestety doktor Gryglak na miano lekarza nie zasługuje. Wezwany w minioną sobotę do mojego ojca( goraczka bol brzucha stan po resekcji jelita grubego, z oznakami odwodnienia, i zaawansowaną dną moczanową) nie widział potrzeby hospitalizacji, nawet nie osluchal pacjenta. Ojciec w dniu dzisiejszym z obustronnym ostrym zapaleniem pluc, dysfunkcją nerek trafil na oiom gdzie zmarl. Pan Gryglak poza brakiem czasu na osluchanie pacjenta (zauwazyl by zapalenie pluc) i brak wskazania do hospitalizacji ( kazal tydzien czekac) ograniczyl się do recepty na opioid. Zapomnial rowniez o odwodnieniu pacjenta ktore w polaczeniu z niezdiagnozowanym zapaleniem pluc doprowadzilo do zgonu. Wypis z SOR z Borowskiej oraz dzielo z soboty doktora Gryglaka udostepnie publicznie aby kazdy mogl się wstrzegac tego "lekarza"

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, wspaniałe podejście do pacjenta. Natomiast rejestracja i oczekiwanie na wizytę w kolejce - koszmar.

Lekarz bardzo miły i kompetentny.Widać że zjadł zęby na chirurgii.Faktem jest to że kolejka w poczekalni poradni potrafi wkurzyć.Taka jest nasza służba zdrowia.Polecam tego specjalistę, jak na NFZ to nie ma lepszego

Pan doktor złym lekarzem z pewnością nie jest, zna się na rzeczy, umie leczyć, jest kompetentny. Gorzej z jego postawą w publicznej placówce. Jak większość lekarzy na NFZ, tak i ten pan doktor niespecjalnie się stara, olewa pacjenta, nie patrzy na niego, jest zasadniczy. Nie mówię, że mają mi kłaść czerwone dywany, sypać kwiatami, podawać kawę i się uśmiechać. Ale rozmowa z kimś innym i lekceważenie mnie podczas wizyty jest nieeleganckie. Do gabinetu ciągle ktoś wchodzi i pan doktor się zajmuje czymś innym, a nie pacjentem. Leczenie państwowe ma więcej ...

Leczenie państwowe ma więcej minusów niż plusów.
Czeka się na poczekalni 5 godzin, a potem w gabinecie spędza się 5 minut i słyszy się o kolejnej wizycie za parę tygodni. Na tym koniec badania, któtego nawet nie było. Doktor tylko wypełnia dane w komputerze, byle następny.

Ale nie winuję tylko tego lekarza, bo taka jest nasza służba zdrowia.

W porządku lekarz, nie mam większych zastrzeżeń. Jest kulturalny i uprzejmy, bardzo wyrozumiały, nie przyjmuje ludzi "taśmowo", a poświęca dużo czasu i nie robi roboty "na odwal", tylko stara się pomóc człowiekowi. Szanuje swoich pacjentów. Do mojego problemu (kontuzja nogi) podszedł kompleksowo, wszystko tłumaczył i dokładnie oglądał. Na poczekalni czeka mnóstwo pacjentów, a pan doktor przyjmuje wszystkich bez wyjątku nawet po skończeniu pracy. Który lekarz chciałby pracować w nadgodzinach? To bardzo dobrze o nim świadczy. Miły i pełen empatii człowiek, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i noga dobrze się zrośnie, bo "nie chwalmy dnia przed zachodem słońca".
Cieszę się, że trafiłam akurat na tego lekarza, takich życzliwych ludzi brakuje w służbie zdrowia.

Wprowadzenie pacjęta w błąd. Co innego mówi co innego wpisuje na karcie. Serdecznie nie polecam..............................

BARDZO DOBRY LEKAZ. INTERESUJE SIE PACJENTEM , JEST CZULY NA CUDZE PROBLRMY.

BARDZO DOBRY LEKAZ.
INTERESUJE SIE PACJENTEM , JEST CZULY NA CUDZE PROBLRMY.

super lekarz, wszystko ok ! Oby każdy doktor tak się przykładał do swojej pracy i miał cierpliwość do pacjentów. Duży plus ode mnie dla pana doktora.

super lekarz, wszystko ok !
Duży plus ode mnie dla pana doktora.

NIE POLECAM!!! Lekarza nie ma w jego godzinach pracy w gabinecie, przez co pacjenci marnują tylko swój czas!