lekarz Jarosław Czuwara

2,9
2,7
2,7
2,9

Doktor podważa opinie dr. D. bierze ludzi z góry. Ma w dupie nie obejrzy zero kompetencji. Prywatnie napewno byłby milszy bo kasa. Nie polecam omijać warto go wyrzucić z kontaktu z ludźmi.

Byłam u doktora z urazem palca u stopy nawet dobrze nie obejrzal palca i stwierdził że nie ma zlamania tylko stłuczenie... Na własną rękę zrobiłam zdjęcie i okazało się że palec jest zlamany .. Nie polecam

Pełny profesjonalizm, szybko,skutecznie bez zbędnych ceregieli. Świetny kontakt z pacjentem Polecam tego lekarza

Polecam tego lekarza

Pan doktor jest bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie. Jest bardzo pomocny i życzliwy. Bardzo polecam tego lekarza

Bardzo polecam tego lekarza

Z całego serca polecam Pana Doktora Czuwarę. Jest bardzo rzeczowym i skrupulatnym lekarzem. Potrafi wyjaśnić sedno problemu osobie, która nie zna się w ogóle na medycynie.

Doktor jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Doskonale radzi sobie z trudnymi tematami jak np stopa cukrzycowa

Doktor jest bardzo kompetentny i rzeczowy.
Doskonale radzi sobie z trudnymi tematami jak np stopa cukrzycowa

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolony z kompleksowego podejścia Pana Doktora do mojego przypadku. Długo miałem problemy po kontuzji, które dla doświadczonego Pana Doktora nie stanowiły problemu. Pan Jarosław jest osobą niesamowicie inteligentą i doświadczoną co pozwala mu na podejmowanie właściwych decyzji w sprawie leczenia.

Od kilku tygodni borykam się z bólem, według lekarki pierwszego kontaktu to uraz ścięgna. Dostałem skierowanie do chirurga i trafiłem na tego lekarza. Wizyta trwała 5 minut. Lekarz nie wykonał nawet badania fizykalnego. Nie skierował mnie na dodatkowe badania (USG, RTG, rezonans). Wróżąc z fusów stwierdził że bólowi ścięgna winna jest moja waga i na tym się skupił (jakby schudnięcie miało magicznie uleczyć nadwyrężenie). Dodatkowo stwierdził że mam to rozchodzić - nie wiedząc co się dokładnie z tym ścięgnem stało. Brak profezjonalizmu, empatii, ewidentnie fatfobiczne podejście do pacjenta. Nie polecam!

Brak profezjonalizmu, empatii, ewidentnie fatfobiczne podejście do pacjenta.

Nie polecam!

Nie polecam tego człowieka który nosi tytuł lekarza , nie powinien on nim być . Poziom agresji w rozmowie mega nie dał mi słowa powiedzieć wyjaśnić nie zobaczył nawet ran wrzeszcząc wyrzucił mnie z gabinetu i tylko dla tego że jakaś pani w rejestracji się pomyliła i o jeden dzień przyszłam za szybko na ściągnięcie szwów. Aż się popłakałam no i zostałam wyzwana od chamek bo śmiałam przyjść w nieświadomości wprowadzona w błąd . Zero empatii i kultury osobistej no ale ja byłam na NFZ w przychodni chirurgicznej w Oławie gdybym poszła prywatnie może by i empatia i kultura się znalazły . Nie polecam

Bardzo chamskie podejście do pacjenta skierowanego na oddział ratunkowy z uszkodzonym palcem, lekarz powiedział ze palca u nogi się nie leczy, nawet go dobrze nie obejrzał, a jak się okazuje po prywatnym prześwietleniu palec jest złamany. Nie chciał mnie wysłać nawet na rtg.