Lekarze Chirurg naczyniowy Wrocław

lek. dent. Magdalena Wojtaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Karola Miarki 4
Wrocław

Strach przed zabiegiem chirurgicznym w jamie ustnej to wielki strach. Jakie to szczęście, że są kompetentni i uśmiechnięci ludzie, którzy potrafią go przezwyciężyć. Pani Doktor to właśnie taki ktoś.

dr n. med. Janusz Orzechowski

NOA CLINIC - Usługi Medyczne sp. z o. o.
ulica Legnicka 56 56
54-204 Wrocław

Uprzejmy profesjonalny cudowny człowiek bardzo dobry specjalista . Podejście do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem mój niepełnosprawny syn został zaopiekowana przez doktora na 1000 procent

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

lekarz Zbigniew Fonau

A.Asnyka 27 / 4
Wrocław

lekarz solidny, profesjonalny, ma dobre podejscie do pacjenta, bardzo rzeczowy

Paweł Kosior

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Andrzej Kalandyk

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Marek Chrzanowski

Jugosłowiańska 83 a
Wrocław

Wspaniały opanowany człowiek i lekarz.Pozdrawiam P.Sz.

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Robert Olewiński

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 WE WROCŁAWIU AKADEMICKIE CENTRUM OPIEKI STACJONARNEJ
ulica Marii Skłodowskiej - Curie 58
50-369 Wrocław

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

lekarz Beata Wagner

Ołbińska 32 gab. 37
50-233 Wrocław

Znakomity lekarz i jednocześnie normalna, uprzejma osoba. Szczerze Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy się boją zabiegu. U pani doktor nic nie poczulem, minęło szybko i miło.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grażyna Pietrzyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Pereca 29/7
53-430 Wrocław

Pani Doktor 20 lat temu zadzialala blyskawicznie wycinajac mi czerniaka na NFZ w Euromedicare. Sama zadzwonila po histopatologi i kazala natychmiast przyjezdzac aby poszerzyc obszar wycietej skory. Wposcila miedzy pacjentami umowila natychmiast nastepna wizyte chirurgiczna aby poszerzyc obszar wyciecia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Piotr Bilski

Chirurg stomatolog

NZOZ Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
ulica Krakowska 26
50-425 Wrocław

DR PIOTR BILSKI (CHIRURG STOMATOLOG) - W 100% MOGĘ GO POLECIĆ!!! REWELACYJNY! PRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG ZĘBA ZATRZYMANEGO - ÓSEMKI (CIĘCIE DZIĄSEŁ, ODPIŁOWYWANIE ZĘBA OD KOŚCI DO KTÓREJ SIĘ PRZYRÓSŁ, SZYCIE). ZABIEG BYŁ OKREŚLONY JAKO CIĘŻKI (OPERACYJNY). W MOIM MIEŚCIE - OK 60 KM. OD WROCŁAWIA LEKARZE ODMÓWILI MI WYKONANIA TEGO ZABIEGU. ON SIĘ PODJĄŁ. PRZYJMUJE ZARÓWNO PRYWATNIE ( MA SWÓJ GABINET) JAK I NA KASĘ CHORYCH NA UL. KRAKOWSKIEJ, ...

lekarz Grzegorz Kacprzak

Ostrowskiego 3
53-238 Wrocław

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Wojciech Wacławowicz

Chirurg plastyczny

Gabinet lekarski
52-213 Wrocław

Witam. Pan doktor to kompetentny, troskliwy, uprzejmy i kochany facet. Wszystko precyzyjnie tłumaczy NIE namawia do zabiegu . Widać, że lubi pacjentów i swoją pracę. Wywarł na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Dziękuję p. doktorowi za fachowe podejście do moich problemów zdrowotnych/estetycznych i ładny płaski brzuszek.
Opinia dodana przez: ANONIM

lek. dent. Jerzy Bandurski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Powstańców Śląskich 191/30
53-138 Wrocław

Bardzo dobry specjalista chirurg szczękowy-lekarz stomatolog. Po urazie(upadku z rowera) miałem wybite dwa zęby przednie. Doktor w gabinecie zreimplantował mi te zęby (w takiej pozycji jaką miałem przed urazem) z zachowaniem żywotności tych zębów. Po usunięciu szyn stabilizujących zęby i sprawdzeniu żywotności tych zębów okazało się ,że zabieg z powodzeniem się udało. Dlatego jestem mu wdzięczy i mogę się mile uśmiechać.Polecam doktora moim znajomym w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Witold Jakubaszko

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Ślężna 212/3
53-113 Wrocław

Wspaniały chirurg i świetny fachowiec. Dwa tygodnie temu dr Jakubaszko mnie operował(wycięcie lewego płata tarczycy). Operacja została znakomicie wykonana, bez jakichkolwiek powikłań. Zaraz po operacji mogłem normalnie mówić, nie było żadnych zmian w głosie co wg mnie świadczy o wielkim profesjonaliźmie doktora. Przed samą operacją udzielił mi wszelkich informacji i wyjaśnił w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Podobnie po operacji interesował się moim stanem i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. ...
Opinia dodana przez: KrzysztofB

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

plac Grunwaldzki 8/46
50-384 Wrocław

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Torakochirurg
                                       lek. med. Maciej Nowicki

lek. med. Maciej Nowicki

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski
54-608 Wrocław

Wspanialy Lekarz,Kompetentny,Rzeczowy,Pelen uwagi dla pacjenta,Pelen wyrozumialosci, Troskliwosci..Ja jestem w szoku po wizycie w przychodni.Dr.MACIEJ NOWICKI JEST WZOREM LEKARZA DLA INNYCH...SERDECZNIE POLECAM....renata zdunik
Opinia dodana przez: renata

lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

W pełni zaangazowny chirurg, pomocny i empatyczny lekarz. Wszytko dokładnie wyjaśnia i upewnia się czy wszystko zostało przez rodzica zrozumiane