Pozdrowienia z Chocianowa - miał być w sierpniu, nie dojechał, "bo się paniom terminy pomyliły, będę we wrześniu." Po godzinnym oczekiwaniu w dniu dzisiejszym "panie' zadzwoniły do doktora - " nie będę przyjeżdżał do Chocianowa". Chamstwo i chyba nadmiar pieniędzy. Mógł chociaż zadzwonić wcześniej, jechałem 70 km nadaremnie.

Miły, konkretny, pełen entuzjazmu! Zawsze jest dostępny dla pacjentów! Niezwykły fachowiec. Najlepszy lekarz! Polecam

Najlepszy lekarz! Polecam

Poddałam się zabiegowi zamykania żylaków nogi u pana profesora.Wielu chirurgów chciało mnie operować.Dzięki zamknięciu zylaków specjalnym płynem pozbyłam się żylaków i dolegliwości.Jestem wdzięczna panu profesorowi!Jest kompetentny,miły,kulturalny,uczciwy!Polecam wszystkim!

Od wielu lat borykałam się z owrzodzeniem nogi.Wydałam wiele pieniędzy na leki i maści.Pan profesor wyleczył moja ranę nogi w ciągu kilku miesięcy.Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty.Polecam każdemu znajomemu!

Wiek pacjenta 73 lata, wiele róznych schorzeń. Pan doktor poswięca 10 minut przy pierwszej wizycie, zapisuje leki nie pytając o już przyjmowane. W tym wypadku zapisał lek, który dublował działanie wcześniej zastosowanego medykamentu. Bardzo mnie dziwią te doskonałe opinie, które tu uzyskał, a jeśli jednego dnia jest taki cudowny, a następnego już nie, to świadczy o braku profesjonalizmu i zwykłej uczciwości.

Gorąco polecam Profesora wszystkim pacjentom,ktorzy go jeszcze nie znają.Cudowny lekarz,miły i sympatyczny.Specjalista jakich mało.Jestem zadowolona z efektow leczenia.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

Pan profesor Pupka jest wysokiej klasy specjalista,zawsze uprzejmy i gotowy do pomocy.Dzieki jego staraniom i opiece wyleczylam sie z zakrzepicy zyl w nodze.Leczenie trwalo rok i wymagalo z mojej strony duzej cierpliwosci.Dzieki opiece Profesora mialam sile pokonac chorobe.Goraco polecam wszystkim tego specjaliste!!!

Jak na lekarza specjalistę w przypadkach cięższych nie sprawdza się. Zakrzepicę żył u pacjenta po zawałach, na lekach ratujących życie, potraktował jak katar - nie zaproponował w zasadzie żadnego leczenia. Moja opinia nie jest odosobniona.

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANA DOKTORA ARTURA PUPKA,JEST BARDZO WYROZUMIAŁY,CIERPLIWY,UPRZEJMY,WSZYSTKO BARDZO DOBRZE WYTŁUMACZY BARDZO DOBRZE LECZY SWOICH PACJENTÓW,BYŁAM PIERWSZY RAZ U PANA DOKTORA NA WIZYCIE,I JUŻ CZUŁAM SIĘ JAKBYM DOKTORA ZNAŁA OD WIELU LAT,POROZMAWIA Z PACJENTEM SPOKOJNIE I PRZEDEWSZYSTKIM BARDZO DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ W KOLEJCE BO TYLE JEST LUDZI DO DOKTORA, JA BYŁAM 22 W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ MÓJ NUMER TEL.501427857.DOKTOR PRZYJMUJE W WAŁBRZYCHU RÓWNIEŻ, TYLKO W CZWARTKI:} POZDRAWIAM GORĄCO!!!!!!!!JOANNA WIZYTA KOSZTUJE STO ZŁOTYCH